Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért rendeznek rendszeresen...

Miért rendeznek rendszeresen focimeccset olyan napon is este 8-9 órakor, ami után munkanap következik?

Figyelt kérdés
Egy EB-n, vagy VB-n ez érthető, de sokszor kezdődik ilyenkor "sima " meccs is.

#meccs kezdés #késői befejezés
jún. 14. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez engem is érdekelne. Ez a kezdési időpont a lehető legrosszabb szerintem. A kelet-ázsiai piac (indiaiak, kínaiak, japánok stb) jelentősége egyre nő, viszont így nem igazán tudják követni a legnívósabb európai meccseket, mert ottani idő szerint késő este, kora hajnalban kezdődnek. Az amerikai piacnak szintén nem kedvező időpont, a nyugati parton dél van, a keleti parton kora délután amikor a meccsek kezdődnek. Az európai piacnak szintén nem ideális, tőlünk keletebbre illetve a Balkánon este 10kor kezdődnek a meccsek, ami már elég késői ha valaki mondjuk reggel 6kor fel akar kelni mert be kell érnie a munkahelyre. De a nyugat-európai, közép-európai nézőknek is necces ha mondjuk hosszabbítás, tizenegyespárbaj van, akkor simán eltart éjfélig. A helyszínen szurkolók meg mire hazaérnek akkora tumultusban. Szóval tényleg egy nagy szar.
jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az ismétlést majd pénteken és szombaton.
jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19%
Egyáltalán miért közvetítik a meccseket? Sokkal hasznosabb dologt is lehetne nézni a TV-ben.
jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
27%

#13 Mégis mit? A tvben való filmnézés kezd kihalni, mert interneten megnézik reklám nélkül az emberek.


Én szinte csak akkor használom a tvt ha meccs van. Egyébként meg mi az ami hasznosabb? A Való Világ? Észbontók?

jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!