Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért rendeznek rendszeresen...

Miért rendeznek rendszeresen focimeccset olyan napon is este 8-9 órakor, ami után munkanap következik?

Figyelt kérdés
Egy EB-n, vagy VB-n ez érthető, de sokszor kezdődik ilyenkor "sima " meccs is.

#meccs kezdés #késői befejezés
jún. 14. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Én ha valamilyen meccset meg akartam nézni akkor nem érdekelt, hogy másnap munkanap, azt megnéztem.


Aki meg erre hivatkozva nem nézi meg, azt amúgy sem érdekli annyira.

jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem Magyarországon közvetítik ezeket a meccseket egyedül, és nem mindenhol ugyanennyi az idő. Olyan időpontot kell találni ami a világ minden táján megfelelő.
jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek napközben, akár délután is még dolgoznak. Én most pont olyan műszakban vagyok, délelőtt járok be és délután végzem.

Hány éves vagy hogy te már hétköznap este 8-9-10-kor aludnál mert holnap munka? xD Mondjuk az szívás aki reggel 5-re jár a szalag mellé.

jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem háborodsz fel, hogy a Copa Amerikát miért hajnal 2-től közvetítik majd?


Dolgozó ember vagyok, 7-re járok dolgozni de ha elkezdődik akkor izgalmasabb meccseket biztos, hogy felkelek majd megnézni munka ide vagy oda :D

jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy jövő héttől megint olyan dög meleg lesz, hogy nem lesz alvás, akkor meg forgolódás helyett nézek inkább meccset :D
jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#2 Ez a magyar meccseknél is gyakori. Nem hiszem, hogy a mi focinkra olyan sokan kíváncsiak a világ maradék részén.

#5 Ez ősszel és tavasszal is rendszeres.

jún. 14. 15:21
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokan este 10-ig is dolgoznak, szombat, vasárnap is.

A kedvükért délelőtti kezdés lenne a legjobb...

jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolországban este 11-kor is kezdődik mérkőzés.
jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha 4-ig dolgozok és élőben akarom megnézni, akkor oda is kell utazni. Nem csak a TV szurkoló létezik.
jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

#2 Ez a magyar meccseknél is gyakori. Nem hiszem, hogy a mi focinkra olyan sokan kíváncsiak a világ maradék részén.


És szerinted szerdán délelőtt 10kor, vagy szerdán este 8kor van ideje több embernek meccsre menni, meccset nézni?


Úgy csinálsz, mintha nem értenéd hogy mi az a munkaidő.

jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!