Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Buffon vagy Casillas?

Buffon vagy Casillas?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 18:56
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
72%
Buffon sokkal jobb magabiztosabb magasabb jobbak a reflexei és a büntetőket is jobban fogja szerintem. Casillas is jó kapus csak nem lehet egy napon említeni Buffonnal és az sem másodlagos hogy Casillas előtt mindig sztár védők álltak a legjobbak ez azért nagy részben megkönnyíti a munkáját
2011. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Cassilas
2011. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
72%

Istenem -_- mennyi nagyokos divatdrukker kisgyermek...ezek aztán az indokok "jóképű"...pff...

Egyértelműen Buffon, mert a reflexei valami földöntúliak, továbbá -valaki már említette- sokkal nagyobb magabiztosságot sugároz az előtte lévő védőknek, Ikernek több a potyája, Gigi meg mindig is nagy tizenegyesölő is volt.

Egyébként ha nekem nem hisztek..tavaly nyáron Gigi Buffont választották az elmúlt 10 év, valamint az elmúlt 25 év legjobb kapusának is...sőt..minden idők LEGJOBB kapusának is megválasztották,ergo nincs miről beszélni gyerekek.

De tény,s. való,hogy Iker és remek,világklasszis kapus,de azért Buffon mögött álla képzeletbeli ranglétrán.

U.I.: attól,hogy valaki fiatalabb miért lenne jobb, mit számít ez, tekintve,hogy kapusokról,nem szélsőkről beszélünk ?

2012. jún. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Buffont jobban kedvelem, ámbár el kell ismerni, sajnos Casillas már jobb. Persze az is igaz, hogy a 5-6 évvel ezelőtti Buffon kengyelbe veri Casillast.
2013. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

#23 nagyon jól megfogalmaztad!

És nekem is ez a véleményem!

Buffon! <3

2015. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!