Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért lett volna baj ha elöbb...

Miért lett volna baj ha elöbb casillas fölött bemegy a labda?

Figyelt kérdés
és utna a holland miért gurította oda neki a labdát h el tudja dobni? és utána mesélte a kommentátor h egyszer a félpályán túlról rúgtak gólt és utána hagyták h az ellenfél rújon nekik is, ez miért volt?
2010. júl. 11. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
fair play szellemében ha ápolás miatt kirúgja egy csapat a labdát\amíg a labda a pályán játékban van addig nem jöhet az orvosi team\ akkor az ellenfél udvariasságból visszaadja a labdát,és nem illik ezt úgy,hogy kapura,vagy kapu felé ívelik.\véleményem szerint itt a kapus is hibázott,mert elnézte a labda ívét\
2010. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem lett vna baj, sőt, legalább vezetne Hollandia.

spanyolok kirúgrák a labdát, hogy lehessen ápolni a spanyol játékost. ilyenkor sportszerüségből az a szokás (nem szabály) hogy a másik csapat, jelen esetben a Holland játékosok vissza adják a spanyoloknak a lasztit, mivel ápolás miatt rúgták ki. Vissza adták a laszit, de Casillas majdnem beengedte, ezután szintén sportszerüségből adták vissza a szöglet után a Hollandok, hogy ne legyen az,hogy ez direkt kapura ment (casillas olyan mérgesen nézett mintha szándékos kapura rúgás lett vna, pedig csak ő nézte be)

Amit a kommentátor mondott az pedig azért volt, mert hasonló szituációban nem volt mázlija a kapusnak, és gól lett a labda visszaadásából. Ekkor ez a csapat felháborodot, hogy direkt kapura lőtte, nem pedig vissza akarta adni sportszerüségből. Ezért a gólszerző csapat hagyta, hogy a reklamáló fél is rúgjon egy gólt,így tiszta lappal folytatódott a meccs.

Hajrá Hollandia!

2010. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi, akkor ezt már értem, de a másikat viszont nem, mesélte a kommentátor h egyszer egy meccsen fél pályán túlról rúgták a labdát és véletlenül bement az ellenfél kapujába, és az a csapat akik véletlenül rúgták a gólt hagyták hogy a másik csapat az ő kapujukba is berúgja, ahelyett h örültek volna a gólnak (ezt a végén már csak én mondom:D)ez miért lenne fair play? csak béna volt a kapus.

Én csak a vb-t szoktam nézni, nemértek a focihoz:D

2010. júl. 11. 21:41
 4/6 A kérdező kommentje:
második válaszolót csak most látom:D köszi már minden világos:D
2010. júl. 11. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
azt még hozzá teszem, hogy nincs a szabályban az, hogy engedni kellett volna a reklamálóknak, hogy lőjenek egy egyenlítő gólt. Azért engedték csak, hogy ne ríjanak az ellenfél játtékosai a mradék idő alatt:D
2010. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2010. júl. 12. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!