Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sürgős! Kapus szeretnék...

Offthewall kérdése:

Sürgős! Kapus szeretnék lenni, edzés érdekelne, BŐVEBBEN LENT?

Figyelt kérdés

Régebben suliban 8-10 évesen kapus voltam folyton és nagyon ritkán tudták bevarrni nekem még nagyobbak is de kijöttem a rutinból nem jártam csapatba edzésre mert 1 UFC(buda(pest)) nevű foskupacban voltam, ahonnan azért rúgtak ki engem mert HASBARÚGTAK ENGEM edzésen :D (érdekes edző...) vagy csak az zavarta hogy nem jattoltunk? mindegy is.

Szóval kijöttem nagyon a rutinból ez kicsit elfelejtődött és emiatt, hogy el kellett jönnöm edzésről nem kerestem másik csapatot meg nem is ismertem egyet sem... Most 14 éves vagyok és újra rettentően rákaptam a dologra... Hogyan edzhetnék, hogy jöhetnének vissza az érzékeim, reflexeim, kondizzak e mellé, és tud e valaki befogadó csapatot jó szakemberekkel, budapesten. pl. NB2, nb3 "minimum" persze nem az, hogy pl. játéklehetőség kezdőben, csak mégis jó körülmények közt olyan csapattársakkal, edzőkkel akiknek a lövéseiből stb. tanulhatok, ne legyenek ők is bénarépák mint én évek után visszatérve. Tudom, hülye és hosszú téma... De ha valaki tud segíteni, nagyon megköszönném :)

14/F


2010. okt. 11. 22:59
 1/3 anonim válasza:
Egy nagy probléma van, hogy NB2-es csapat már 14 évesen nem fog veled semmit kezdeni, nem kell nekik már az "öreg" játékos, ha utánpótlásról van szó! Az NB3, ami jelen esetben Magyarországon a Megye I, hát sanszos lehet.... Én azt tudom neked tanácsolni, hogy inkább, kisebb csapatot keress a környékeden! További jó sportolást! Nekem sajnos a kapuskodást le kellett mondanom, egy komoly sérülés miatt (konkréttan kiugrált állandóan a vállam)!! :( 19/F
2010. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Most nyílik Újbudán Brockhauser István kapusiskolája, tudom hogy te pontosan nem erre gondoltál viszont ha szeretnél sokat fejlődni akkor mindenféleképp először jobb a magántanár, és neki rengetek külföldön szerzett tapasztalata van úgyhogy eléggé fel tud hozni olyan jó állapotba hogy utána könnyebben felszívjanak ezek a csapatok, lehet h később ha ő maga látja a fejlődést akkor be is tud ajánlani egy két helyre. Szerintem próbáld meg mindenképp, ha érdekel nézd meg a honlapját www.brockhauseriskola.5mp.eu vagy irj neki emailt kapusiskola@gmail.com

Sok sikert!

szia!

2011. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem kipróbálom a dolgot :D
2011. febr. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!