Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Most hogy Cristiano Ronaldo...

Most hogy Cristiano Ronaldo munkanélküli lett és éppen Katarban tartózkodik, lehetséges hogy személyesen megkeresi egy-két arab topcsapat egy óriási összegű ajánlattal?

Figyelt kérdés
Ő is fizetésből él és nem hiszem hogy a portugál válogatottságért kapott alkalmi pénz fedezni tudja a havi kiadásait. Ráadásul az ő rezsije is sokat emelkedhetetett az elmúlt hónapokban, több luxusvilla számláját kell fizetnie havonta. Ha nem talál magának azonnal új európai klubot (amire óriási az esély, ha a Manchester Unitednek se kellett más csapatnak pedig nincs pénze Ronaldora), szerintem már csak a pénz fog neki számítani.

2022. nov. 25. 22:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt se felejtsük el, hogy 37 éves. Ez nem az a szakma, amit élete végéig űzhet, pár év és úgyis vissza kell vonulnia.
2022. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%
Az biztos, hogy a jelenlegi képességeihez képest irreális igényei vannak fizetés terén. Így csak arab vagy kínai klubok lesznek hajlandók leigazolni.
2022. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
52%
Bumm és ott is van sajnos.
2023. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Idézem a bő 1 hónappal ezelőtti, 29 százalékosra értékelt választ:

"Az biztos, hogy a jelenlegi képességeihez képest irreális igényei vannak fizetés terén. Így csak arab vagy kínai klubok lesznek hajlandók leigazolni."


Szerintem most utólag el kéne ismerni mindenkinek, aki lepontozta őt, hogy teljesen igaza volt, az idő őt igazolta. 100%-ban hasznos a válasza.

2023. jan. 2. 21:28
 15/15 anonim válasza:
22%

Így igaz, ugyanerre gondoltam, 13as voltam

Utolag mindig oket igazolja a ‘tortenelem’ vagy az elet

2023. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!