Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Most hogy Cristiano Ronaldo...

Most hogy Cristiano Ronaldo munkanélküli lett és éppen Katarban tartózkodik, lehetséges hogy személyesen megkeresi egy-két arab topcsapat egy óriási összegű ajánlattal?

Figyelt kérdés
Ő is fizetésből él és nem hiszem hogy a portugál válogatottságért kapott alkalmi pénz fedezni tudja a havi kiadásait. Ráadásul az ő rezsije is sokat emelkedhetetett az elmúlt hónapokban, több luxusvilla számláját kell fizetnie havonta. Ha nem talál magának azonnal új európai klubot (amire óriási az esély, ha a Manchester Unitednek se kellett más csapatnak pedig nincs pénze Ronaldora), szerintem már csak a pénz fog neki számítani.

2022. nov. 25. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vannak befektetései, szóval kétlem, hogy nagyon kapkodnia kéne új pénzkereseti lehetőségek után. A több milliárdos vagyonát se két nap alatt fogja felélni.
2022. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az nem úgy működik, hogy ha már éppen ott van, akkor megkeresik.

"Ne is menjél haza, báttya, játsszál nálunk, lesz zsé bőven!"

2022. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Szerintem Ronaldo nem fog a pénz után menni. Ő innentől kezdve ha egy percet nem dolgozna akkor is jobb színvonalon élne élete végéig mint egy átlag magyar annyi pénze van. Nem azért akart olyan csapatban játszani amelyik esélyes BL győzelemre mert azzal jajj de sok pénzt lehet keresni hanem mert szívügye lett volna, hogy sikereket érhessen el.


Mindenesetre szerintem erre legközelebb már csak edzőként lesz lehetősége.

2022. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok C.Ronaldo rajongó, de legkevésbé sem gondolom ,hogy munkanélküli:) A hozzá hasonló kaliberű sportolok, egyébként is megfelelő szakembereket alkalmaznak a vagyonuk kezelésére.(Kivétel néhány idióta, de szerintem ő nem tartozik közéjük)Számtalan befektetése és élete végéig szóló reklámszerződése van. Én anyagilag nem aggódnák érte:)Ha lesz még földi élet amikor az unokái megszületnek, valószínűleg még azok is milliárdosok lesznek.

Egyébként vannak nyilvános adatok a vagyonáról, bárki rákereshet ,akár te is:)

Itt van segítségnek ez: :):) de, találsz más forrást is:)

[link]

A mostani recesszió az ő kategóriáját fogja legkevésbé érinteni.

2022. nov. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

"több luxusvilla számláját kell fizetnie havonta"

Meg ne sajnáljam szegényt. Van akinek meg egy 40 négyzetméteres garzon rezsijét kéne, de azt se tudja.

2022. nov. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Jön a Puskás Akadémiába focizni a téli átigazolási időszakban megvásárolják a játékjogát
2022. nov. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Isti22 ***** válasza:
39%
Nem lennék meglepődve, ha kiderülne, hogy ez a "botrány" ki volt előre találva; talán már meg is van az új klub.
2022. nov. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom azt, hogy Katarban a karrierjéről tárgyalna. Szerintem eldöntötte már hogy hol akarja befejezni a labdarúgást. Katarban maximum valami privát multi befektetésről lenne hajlandó tárgyalni sejkekkel, de a

pénz már nem tényező neki. Történt a családjában tragédia, és ha jól tudom az egyik gyereke beteg, azzal fog foglalkozni. Lóvé, karrier már letudva élete végéig szerintem.

2022. nov. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"arab topcsapat"

Biztos egész életében arra vágyott hogy "arab topcsapatban" fejezze be a futballt. Van ott olyan?

A pénz meg körülbelül ennyire érdekli. Pár száz millás reklámszerződés kuka.

https://www.youtube.com/watch?v=x2ZLS1V3iMw

6.

Az sokba fájna vincének, rendesen beraktározott a csávó de most másra kell a pelf.

2022. nov. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
#8 Elmegy orvosnak :)
2022. nov. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!