Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amíg munkanélküli vagyok,hogy...

Amíg munkanélküli vagyok,hogy tudnám magam hasznossá tenni?

Figyelt kérdés
Oké kicsit fura kérdés, de nem arra gondolok, hogy kitakarítom a lakást vagy hogy főzök, hanem szeretném ezt a kényszer időt hasznosan tölteni és nem a gép előtt ülni vagy ilyenek. Gondolkodtam azon hogy a nyelv tudásom kéne fejleszteni, csak fogalmam sincs egyedül hogy kezdjek hozzá. Milyen önállóan elsajátítható "skillek" vannak? Legjobb lenne egy szakmát kitanulni, de ahhoz már kéne suli is meg hát pénz..
2022. nov. 24. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Miért vagy most munkanélküli?


Most keresel munkát, vagy már megvan, hogy később hol fogsz dolgozni?


Milyen végzettséged van?

2022. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
keress állást
2022. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Keresek munkát és várom hogy hívjanak, de eddig még nincs kilátásban semmi. Amúgy diplomám van, de nem sok mindent tudok vele kezdeni.
2022. nov. 24. 10:44
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

A nyelv az jó, Youtube-on rengeteg nyelvlecke van és a kérdéseiddel meg fordulj magántanárhoz!

De ingyen is járhatsz tanfolyamra a Munkaügyi Központban.

2022. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

3: Na, és van nyelvvizsgád is?

Én azt találtam, a Rigó u. közép kevés bármihez is diplomás tudás mellé. Szóval akkor a nyelvre gyúrj! Felsőfok közelébe és az élőnyelvi értést fejlesztve. És akkor piacképes lesz az is, azzal pedig lehetőségek is nyílnak, a diplomádat akkor idegen nyelven is tudod hasznosítani.

2022. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
4-es a munkanélkülis ingyenes tanfolyamokat diplomával elfelejtheti, pedig nem volna rossz, mert adnának mellé keresetpótló támogatást, ami a min bér 95%, ha jól rémlik.
2022. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Programozas + van tobb tizezer kurzus udemy-n.
2022. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Menj a mekibe
2022. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!