Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerindtetek melyik a jobb:...

Szerindtetek melyik a jobb: Real, Barca, vagy pedig a chelse? És kik a legjobb emberek?

Figyelt kérdés

Mármint pl a realban .... és a barcában.....

és a chelseben.....


2010. szept. 21. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Barcelona ez a 3 klub közül a legerősebb,mert talán a világon nekik van az egyik legerősebb játékosállományuk,minden poszton egy világklasszis játszik,és nagyon sok a saját nevelésü ill. fiatal játékusok.Emellett a Chelsea egy öreg angol stilusban játszó,csapat,és a Real pedig egyénekben hogyha jó is,dHe nincsen saját játékuk(még) és nem játszik ugy mint egy csapat,ami nem meglepő,hisz egy olyan klubról van szó,hogy minden olyan játékost leigazol akinek van egy jó meccse...
2010. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
barca..xavi villa messi iniesta stb....:Daz egész csapat naon jó..:D
2010. szept. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ki kérem magamnak hogy egyedül a Chelsea-t írod kisbetűvel és a nélkül. Felháborító. Ha nem tudod leírni akkor inkább ne is kérdezz!!!!


Na jó csak vicceltem, de a parasztok ezt írnák.

Én Chelsea szurkoló vagyok. Szerintem a legjobbak: Cech, Terry Lampard, Drogba.

(Anelkát nem szeretem, nem való a csapatba)

Amúgy téll csak vicceltem :)

2010. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Barca a favorit.Kedvencem Messi és Xavi.De mostanában a Real is egész jó.(bár Özil nekem nem szimpi)
2010. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is a Barcelona a kedvencem. Xavi és Iniesta a Barca szive, de persze nem hiányozhat onnan Villa és Messi sem és természtesen Puyolék sem.

Szerintem Chelsea is egy nagyszerű csapat jól fociznak.

Az utolsó persze a Madrid hát nekem nem nagyon tetszik a stílusuk annak ellenére h annyi pénz kidobtak a játékosokért.

2010. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!