Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, a ZUMBA vagy a...

Melyik a jobb, a ZUMBA vagy a HIP-HOP? Mind a kettőt jó oktatással, szal a szó legjobb értelmében kérdem: Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
A szívem asszem inkább a hip-hophoz húz. A zene miatt.
2011. jún. 16. 14:22
 1/3 anonim válasza:

Az írásodból inkább fiatalnak tűnsz, így inkább a hipp-hoppot javasolnám.

Én zumbázok, de 35 éves vagyok, 3 helyre is járok, az átleg életkor 30 felett van. Persze vannak fiatalabbak is, de inkább 30 és 40 között, a hipp-hopp-on pedig csak fiatalok.

A zene sokat számít, ha Neked az áll közelebb, arra menj, mert jobban fogod élvezni.

2011. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kinek mi, én a hiphopot még nem próbáltam, a zumba tetszik. Ha jobban szeretnél hip-hopozni, hát menj oda, veszteni biztos nem vesztesz egyikkel se semmit. :) Esetleg egy-egy próbaórára elmehetnél, ha bizonytalan vagy.
2011. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
zumbára járok, előtte hip-hopozni akartam, de már tudom, jól döntöttek anyuék, hogy ezt engedték meg :D
2011. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!