Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha utazási irodával megyek...

Ha utazási irodával megyek foci meccsre külföldre, akkor közösen szoktak elmenni a szállodából a meccsre?

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 05:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány fős csoporttal mész? Csak mert közös érdeklődési kör miatt nagyon könnyen lehet barátkozni ilyen helyen, biztos lesz valaki akivel összehaverkodsz és vele tudsz menni akkor is ha esetleg nem lesz közös indulás (bár ezt kétlem). Amúgy én rengeteget utaztam, külön is, és utazási irodával is külföldi meccsekre. Mi mindig megbeszéltünk egy indulási időt/helyszínt, és akkor mentünk. Természetesen aki külön utakon akart menni az mehetett.

Melyik meccsre mész? :)

2022. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Real Madrid - Levante

De mint kiderült nem is jön más, csak én

2022. máj. 9. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Közösen szoktak menni a szállodából igen. Persze dönthet úgy vki h ő külön szeretne mert mondjuk később szándékozik kimenni. De ezeknek a csoportos utazásoknak pont az a lényege h nem hagynak magadra, hogy jussál ki ahogy akarsz a meccsre, ilyen nincs. Van egy rutinos vezető aki már többször járt az adott városban/stadionban. Ez azoknak jó akik először járnak arra meg akik nem vagy csak gyengén beszélnek angolul meg az adott ország nyelvét se beszélik. Két haverom pár éve Bayern meccsre ment ki, német nyelvtudás nulla, angol óvodás szint. Már a szálláson is volt galiba, a stadionba vagy 40 percig keresték hova kell ülni már a meccs is elkezdődött mire megtalálták, nem értették mit mondanak nekik az alkalmazottak, meg a taxis is jól lehúzta őket. Mondjuk az érdekes h te egyedül vagy, ha nem gyűlik össze egy minimum létszám, akkor törölni szokták ezeket az utazásokat.
2022. máj. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Egyedul voltam es nem toroltek az utazast. De nem is mentem el, igy most lehet bukom a penzem. Elmentem orvoshoz es betegsegre hivatkozva mondtam le az utamat. Igy van ra esely, hogy a biztosito visszateriti. De nem 100%

2022. máj. 11. 01:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!