Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » SOS. Par kerdesemre keresem...

SOS. Par kerdesemre keresem a valaszt: -Ha elmegyunk egy foci meccsre (Akar magyarorszagban) akkor hogyan lehet kerni egy focistatol kozos kepet? -Neymar jonni fog egyszer Budapestre?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Van 60 ezer ember a stadionban, nincs idő ilyenekre. Covid alatt főleg nem fognak odaállni idegenek mellé.
2021. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neymar nem hiszem, hogy jönne a közeljövőben. Talán ha a magyar bajnok bejut a BL-be és összesorsolják a PSG-vel, esetleg egy magyar-brazil barátságos meccs esetén. Sok esély egyikre sincs.
2021. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elso: Igeeen azt tudom. de a COVIDot eltekintve


Masodik: Kar....de azert koszonom

2021. jún. 19. 00:27
 4/7 anonim ***** válasza:
A covidtól eltekintve sem fognak meccs után leállni fotózkodni. Ismétlem, 60 ezer ember van ott, vagy akár még több. Ha abból csak ezer ember akar fotózkodni, szerinted mennyi ideig tartana?
2021. jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem. nem erted. nem az volt a kerdesem hogy lehet e, hanem hogy milyen modja van ra. Pl VIP jegy vagy valami
2021. jún. 19. 00:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Te nem érted. Kérdezed hogy lehet, én elmondom, hogy nem lehet. Ez azt jelenti, hogy nincs módja. Van olyan, hogy vip páholy, ott ülnek a politikusok és egyéb hírességek. Legyél híres színész vagy zenész, aztán egy reklám forgatáson lehet találkoztok. Vagy legyél beteg kisgyerek, aztán egy megható levél után talán meglátogat, hogy posztolhasson az instára, hogy mekkora ember. Persze a fél világot akkor sem fogja átutazni miattad.
2021. jún. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hatjo. Csak mert sok ilyet lattam es gondoltam megkerdem. Ezt a beteg kisgyerekeset nem kellett volna leirni mert elegge szomoru ez a dolog <3
2021. jún. 19. 01:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!