Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Neymar érkezni fog a Real...

Neymar érkezni fog a Real Madridba?

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem valószínű.
2019. aug. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Barca ősi riválisához? Soha!
2019. aug. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor itt egy kis olvasmány:


[link]

2019. aug. 11. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De Ligtről is mennyi pletyka volt..megy PSGbe, ide oda amoda, aztán mégis a Juvénál kötött ki. Az utóbbi pár napban Dybalát hozták szóba a Uniteddel, Spurssel, még a PSGvel is, most jelenleg Internél tartunk. És lesz belőle valami? (nagyon remélem), Biztosan nem! Véleményem szerint ezt az idényt Neymar még biztosan Párizsban tölti, esetleg télen igazol át valamerre. De én egyáltalán nem tudnám elképzelni a Realban, bár most egy ideig Asensiot kell pótolni. Semmi sem kizárt kérdező, akár Madridban, Barcelonában, Torinoban, Manchesterben stbstb. bárhol kiköthet Njr. Majd hamarosan kiderül mi lesz.😉

L

2019. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Pont a origo mond igazat, na persze..


Neymar maradt volna a Barcelonában, de neki a pénz fontosabb volt, így a francia ligabeli bohóckodást választotta. Nagyon túl van értékelve, egyáltalán nem a teljesítményével hívta fel magára a figyelmet PSG-s szezonjai alatt.

2019. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Előző vagyok:


*az origo

2019. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
79%
Szerintem jövő nyárig marad a PSG-ben, de utána sem Madridba fog igazolni. Ha eligazol, én inkább a Bayern-nél, esetleg egy angol csapatban tudnám elképzelni.
2019. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
13%
Vagy Real vagy Barca.
2019. aug. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!