Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egervári Sándor átveszi a...

Egervári Sándor átveszi a magyar szövetségi kapitány posztját! Koeman végre elmegy! Szerintetek jelentősen változni fog a magyar foci ettől a döntéstől?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nagyon remélem! És sokan azt mondják, hogy változni fog!
2010. júl. 24. 14:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem akármi lesz olcsóbb lesz, hogy Egervári ül a padon, és ezt a "fennmaradt" pénzt, be lehet forgatni az utánpótlásba. Mert az tény hogy válogatott szinten a magyaroknak sajnos csak 4-5 olyan játékosuk van aki feltudja venni a versenyt pl. egy oroszok vagy egy svédek elleni meccsen, és nemis mondtam olyan nagycaspatokat. Hátha majd 10 év múlva...
2010. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

természetesen változni fog. ne várj kapásból csodát de szerintem 2-3 éven belül jelentős változások lesznek amikorra már beépítik majd a fiatalakot teljesen. ( a vb bronzérmes U20as keretből pl)

osztom a véleményüket azoknak akik azt mondják, hogy attól még nem fognak megtanulni focizni a játékosok h egervári ül a padon de épp ezért kell őket lecserélni olynaokra akik tudnak focizni. koemannak ez volt a hibája, hogy ő nem jött rá arra, h akik nem tud focizni azokat kikéne b@aszni onnan és fiatal reménységeket kellett volna játszatni vagy épp olyat aki formában van és nem torghellét aki 20 meccsenként lő egy gólt.

egy nb3as focita

2010. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Talán kezdjük ott hogy a sanyi egy német csapatba játszik szabiccsal együtt!
2010. júl. 25. 12:34
 14/15 anonim ***** válasza:

torghelle sanyi fortuna düsseldorf

szabics sturm graz

tényleg egy csapat:D:D


én a torghellén vagyok kiakadva, a legjobb csatárunk, egy állandó bundesliga 2-es csatár, aki tényleg 20 meccsenként belebotlik a kapu elött a labdába, vagy csak simán fejbelövik és onnan megy be a labda:D

anno a németeknek rugott 2-t(barátságoson persze) és akkor azóta már ő itt a b_asszájba, sztem egy határ nagy szar válogatott közelébe nem engedném, akkor már inkább a fiatalok

2010. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:D:D Ja közbe átilazolt most néztem xD Am igazad van! :D Priskint csatárnak!
2010. júl. 25. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!