Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egervári Sándor átveszi a...

Egervári Sándor átveszi a magyar szövetségi kapitány posztját! Koeman végre elmegy! Szerintetek jelentősen változni fog a magyar foci ettől a döntéstől?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nagyon remélem! És sokan azt mondják, hogy változni fog!
2010. júl. 24. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogyne!!

Akkora változás lesz, hogy ihaj.

4. helyet megcsípjük újra a selejtezőcsoportban.


Attól mert akár az atyaúristen is a kapitány, attól még nem fognak tudni focizni ezek a nyomorékok.

2010. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
idióta paraszt! majd meglátod!
2010. júl. 24. 16:30
 3/15 anonim ***** válasza:
leszarom, h lesz-e vmi. Amúgy milyen változást várnál? Egy kapitány nem fogja megváltani a magyar focit, de szerintem nem is kell.
2010. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
kedves kérdező miért kérdezel, ha nem fogadod el a másik véleményét...
2010. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kedves válaszolo véleményeket vártam és nem fikázást!
2010. júl. 24. 16:36
 6/15 anonim ***** válasza:

én is bizakodom, főleg h Nyíl is fontos pozíciót kapott, Csányi S. is számomra szimpatikus, ezt a koeman gyereket mindig is utáltam, bár én legszívesebben Várhidit tettem volna vissza, de csakis úgy ha véghezvihetné azt a fiatalítást amit 3 éve elkezdett aztán abba is maradt

na de lényegtelen Egervári szerintem jó lesz, főleg ha merít az U20as bronzosokból is

de ennél már csak jobb lehet, mert ez a hazai pályán 4-5-1 husztival a csatársorban, ill. h hazai pályán bekkelünk a portugálok ellen hát ez... no comment...

Gera is remélem visszatér (már megérte elküldeni koemant:D)

Csak az bahsza a csőröm h ilyen csoda emberek mint a torghelle sanyi, gyepes, bodor, vanczák h lehet a válogatott közelébe engedni?!

2010. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyfele jár az agyunk szerintem is VÁRHIDIT kéne vissza vagyis kelett volna visszahívni! De így is jó!
2010. júl. 24. 20:02
 8/15 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy az edző szerepe semmit nem jelent, az téved. Nagyon is sokat jelent. És bár Koeman testvérének (is) köszönhetően viszonylag nagy névnek örvend, mint edző, taktikailag még nem bizonyított, így nem is értem, hogy amikor idejött, miért vártak olyan sokat tőle.


Ráadásul ahogy mondtátok, az se tetszett, ahogy a játékosokhoz viszonyult, ahogy velük viselkedett, elég érdekes volt. Nem mondom, hogy taktikailag Egervári a világ legjobbjai közt van, de mind az utánpótlásnál, mind klubszinten már letett valamit az asztalra, ami bizakodásra ad okot.

2010. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én meg személy szerint nem küldtem volna el Koemant. Egyáltalán nem tesz jót, ha egy-egy szövetségi kapitány 1-1,5 évet ül a padon, majd jön egy új, aki esetleg az egyébként jól működő csapatrészeket megbontja. Jó, persze bizakodó vagyok én is Egervárival kapcsolatban, mert tényleg nagy dolgot vitt véghez az U20-as válogatottal. Ugyanakkor tartok attól, hogy hirtelen akar majd beépíteni több fiatalt is abból a korosztályból, ami így esetleg előhozza a rutintalanságot, és 2 év újabb eredménytelenséget. Akkor pedig őt is el fogják küldeni, ha nem jutunk ki esetleg a 2012-es Eb-re? Szeretném már megélni, hogy egy szövetségi kapitány 4 évet lehúzzon a válogatott élén...
2010. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Várhidit nemkelett volna Koemanra leváltani és ott a pont.
2010. júl. 25. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!