Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Komolyabban akarok kosarazni....

Komolyabban akarok kosarazni. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Eddig kb. 1,5 éve kosarazgatok hobbiból, szerintem egész jól megy a dobás, a cselezéssel viszont gondjaim vannak. Szeptembertől edzésre is akarok járni. Hogy fejlődjek? Ötletek? Köszönöm előre.
2010. júl. 15. 16:15
 1/7 anonim válasza:
Ez poszttól függ.Ha elég magas vagy és erőcsatár vagy center vagy akkor nem lényeg a cselezés csak a jó helyezkedés és az állóképesség,ha viszont alacsonyabb vagy és irányitót vagy bedobót játszol akkor nem árt cselezni.
2010. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
180 cm vagyok, tehát viszonylag alacsony
2010. júl. 17. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettes poszt. Irányító után fő dolga a kintről dobálás meg egy két betörést is látni tőlük. Pl: Ray Allen
2010. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17
2010. júl. 28. 18:09
 6/7 anonim válasza:
te se leszel michael jordan te lowgecc :)
2010. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
16 éves 174 centi magas vagyok 6 éve kosarazom iránányitóként számtalan meccsen voltam túl..ha alcsonyabb vagy akkor kompenzálni kell, legyél gyorsabb a többieknél,sose tévessz gyűrűt és amivel eltudod csábitani az edzőt tudjál zsákolni! Nekem 2 hónapig tartott folyamatosan növeltem a súlypontom és ott tartok hogy bármien formába betudom zsákolni a szabvány méretü kosárba:) szóval edz sokat edz fussál amennyit csak tudsz:) Sok sikert
2011. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!