Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudom mi a baj a magyar...

Tudom mi a baj a magyar focival! Az, hogy a magyar focisták nem szívből játszanak, hanem idegből! Egyetértesz?

Figyelt kérdés
Nézzétek meg a franciákat vagy a brazilokat! Mind élvezi a játékot, szinte szórakoztatják a közönséget! Ezek az idióta magyar futballisták meg csak idegből, agressZióból játszanak, kényszer nekik a játék. Nem SZÍVBŐL csinálják. Ha pedig nem szeretetből, nem szívből játszanak, akkor egy ilyen szar görcsös, idegbeteg játékot kapunk mint amit látunk. Szerintem a magyar foci edzők nem képesek átadni ezt a filozófiát a magyar focistáknak, vagy nem is tudnak róla. Mit gondolsz erről?
2019. szept. 19. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj hogy az állam támogatja a focit!
2019. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs teljesítménykényszer, az van. Nem kell oda szív, lehetsz jó abban amit szeretsz csinálni.
2019. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, amit NEM szeretsz
2019. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert akkor kényszerből csinálod. Márpedig ezek kényszerből csinálják. Munkából, nem érzelemből. Látszik mennyire idegbetegek meg agresszívak a pályán. Annyira gáz.
2019. szept. 19. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha végre lesz egy értelmes kormányunk akkor a magyar focira nem fognak több közpénzt költeni (hanem a kórházakra, oktatásra) és remélhetőleg a Felcsúti stadion 15 év múlva majd így fog kinézni: [link]
2019. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En tuti tok laikus vagyok, nem tudom hogy fizetik a magyarokat de a kulfoldiek multimilliomosok, ugy elnek mint a filmsztarok. Ha nalunk is annyit kapnanak mint a brazilok peldaul biztos lelkesebbek lennenek, egyreszt masreszt nem all tulzottan a tomeg mogottuk, csak azt hallom mindenhol hogy milyen szar a magyar foci. Akit meg nem erdekel, az minek fikazza, nem ertem..
2019. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!