Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A "női kerékpár,26-os" kábé...

A "női kerékpár,26-os" kábé mekkora biciklit jelent? Én 160 centi vagyok.

Figyelt kérdés

Csak egy Praktiker-reklámújságban láttam, más infót nem adtak meg a méretét illetően. Szó szerint idéztem. Így aztán azt se tudom, ez a 26 ez vázméret-e vagy kerékméret, meg coll-e, vagy inch, vagy micsoda. (Outdoor márkájú a bicó.) Úgyis el kéne menni kipróbálni, meg persze nyilván állítható a nyereg meg a kormány. De szeretném ha a nyergen ülve leérnie a lábam a földre. Van erre esély 26-os méret esetén, ha én 160 centi vagyok?

lány, 25


2010. jún. 17. 17:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(vessző után szóköz, tudom)
2010. jún. 17. 17:40
 2/11 anonim válasza:
Én 170 cm vagyok, és a Merida bringám 26"-os, feljebb kellett emelnem a nyerget, mert bőven leért a teljes talpam, úgyhogy az Neked megfelelő!
2010. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A 26"-s a kerék átmérője,semmi köze nincs a magasságodhoz és a kerékpár méretéhez.Ha kerékpáros szaküzletben veszed akkor ott a méretednek megfelelő kerékpárt fognak ajánlani.Ha van rá pénzed inkább ott vedd meg ne a bevásárlóközpontokban mert ott sz@rt adnak, igaz olcsón.
2010. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a számozás alapja, de jó a 26-os neked. Mindenképpen leér a lábad, ha az ülés-kormány rendesen be van állítva. A 24-es kicsi, a 28-as túl nagy lenne. A te méretedhez ez a jó. Tényleg! Most jár a fejemben a tesmagasság, méretezés. 160 cm körüliekenk a 26-os, alacsonyabbaknak 24-es, magasaknak 28-as. Lehet, hogy a második szám valahol utalhat arra, hogy mennyivel vagy 1 méter felett? Mekkora eszem van! (bár lehet, hogy semmi köze nincs hozzá)
2010. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Itt megtalálod milyen méretű kerékpárra van szükséged.

[link]

2010. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagyis 17.45 voltam.:)))
2010. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

17.47.:)))))

Már írni sem tudok.:)))

2010. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! (Azért még lehet írni:)) Sokat költeni nem akarok rá, ezért vagy ilyen helyen veszek, vagy használtat veszek. Leginkább a városban szeretném használni, túrázni nem hiszem, hogy fogok vele, maximum Budapest-Szentendre távolság (bár az eddigi nulla testmozgásommal nemtom, lehet hogy félúton felszállok a hévre:D).
2010. jún. 17. 17:52
 9/11 A kérdező kommentje:
Ilyen táblázatot már néztem, de egyrészt nincs meghatárova a kiszemelt kerékpár típusa, másrészt az egyik helyen 24 a max, a másik táblázatban meg ennél nagyobb számok vannak.
2010. jún. 17. 17:55
 10/11 anonim ***** válasza:
A táblázatban a vázméretet adják meg nem a kerékméretet. Neked kb. 51-52-es vázméretű kerékpár az ideális.
2010. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!