Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Minden kerékpárkölcsönzőnél...

Minden kerékpárkölcsönzőnél úgy van, hogy ha ellopják a bringát amikor használod, akkor kifizettetik veled a biciklit?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy napra bérelni egy kiránduláshoz, de ezen fennakadtam. Nincs biztosításuk? A használó tehet róla, ha ellopják?! Nem feltétlenül...

2018. márc. 24. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
És honnan tudnád bebizonyítani, hogy nem te loptad el, hanem mások?
2018. márc. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És a kölcsönző hogyan bizonyítsa be, hogy nem ő lopkodja a saját bringáit?! :D

Nem tudom mennyire gyakoriak a lopások, de drága kirándulás lenne, ha pont nekem lenne pechem.

2018. márc. 24. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Van ahol van kaució ,van ahol nincs. Persze ha van ,akkor azt buktad,de ha nincs ,akkor nem kell kifizetni semmit,rendőri feljelentés lesz ,aztán nyomozás és általában ismeretlen tettessel lezárják az ügyet,a kölcsönző meg bukta a bicajt hacsak nincs valami speciális biztosítása,de nem hinném hogy kötnek bicajra amúgy is lelakott 20 ezret se érő szamarakat adnak oda.
2018. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahol néztem ott kauciót nem láttam, csak azt hogy ha ellopják 58 ezret kell kifizetni.
2018. márc. 24. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bele van írva szerződésbe ez és aláírod akkor fizetni kell. de ha a saját bringádat lopják el az is veszteség,szóval valahol ugyanott vagy.
2018. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"És a kölcsönző hogyan bizonyítsa be, hogy nem ő lopkodja a saját bringáit?! :D

Nem tudom mennyire gyakoriak a lopások, de drága kirándulás lenne, ha pont nekem lenne pechem."


Mi ? :D Ez komoly? Ha adok neked valamit és a te felügyeleted alatt történi vele valami, akkor az a te felellőséged. Ne kérdezz hülyeségeket. Amúgy mért lopnák el? Kb 20 éve bringázok és soha sem lopták még el.

2018. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!