Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék megtanulni bmx ezni...

Szeretnék megtanulni bmx ezni akadályoz ebben a 190 centim?

Figyelt kérdés
eddig dh ztam most szeretnék átnyergelni kisbicóra:D
2010. máj. 15. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akadály nem lesz de a kisebbeknek könnyebb...na meg azért kell hozzá 1 kis sportosság és erő is!Viszont ezt csak úgy tudod meg hja kipróbálod
2010. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem.. milyen bmx et ajánlotok? minél olcsóbbat jól sem kell kinéznie:D azért ne törjön alattam össze ha ugratok vele nem vagyok kis emberke:D
2010. máj. 15. 12:32
 3/11 anonim válasza:
szerintem nem először vegyél egy használtat. nem igazán értek az ilyesmihez, lány vagyok, de sok haverom bmx-ezik, és nem egyszer volt már hogy szanaszét törték a bicajukat. ha meg még most "gyakorolsz" ajánlott nem valami márkásat, drágát, hanem egy egyszerűt, olcsót, használtat. és akitől veszed talán még tanácsokat is ad neked:)
2010. máj. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

előző vagyok: nem tom hogy jött ez a "nem először" xdd

az a lényeg h : először:DD -nem

2010. máj. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:D köszi én is használtra gondoltam elsőre de valami konkrétat tudna valaki ajánlani??
2010. máj. 18. 13:49
 6/11 anonim válasza:

Mongoose -t vagy Mali-t vegyél, ha venni szeretnél de nem ajánlom hogy használtan mert sose lehet tudni miért eladó.

Ne te akard kideríteni sztem :D (fájni fog)

újonnan 50e Ft körül vannak szerintem megéri újat venni.

2010. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem éri meg újat venni mert akkor ha mégis meggondolod magad a nyakadon marad.Azon kívűl amég nem értesz hozá 1 mali vagy 1 mongoose talán 1 og azt viszont gondold át hogy mit akarsz vele street dirt esetleg fatland? bár szerintem minél könyebb annál jobb kivéve talán a fatlandbe mert ott pl kilépő is kell meg hasonlók!
2010. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szinte csak street esetleg nagyon ritkán fatland
2010. máj. 20. 21:57
 9/11 anonim ***** válasza:

50 alatt lévő bmx-ek ( [link]

Mongoose Micron 39.900FT

Mongoose Logo 43.900FT

Mongoose Subject 49.900FT


Jó válogatást;)

2010. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
elsőnek: sportosság és erő? na felküldenélek egy masszív dh pályára aztán mond hogy oda kevesebb erő kell mint bmxre:D
2010. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!