Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kevlár kesztyűben szerintetek...

Kevlár kesztyűben szerintetek jól lehet biciklizni?

Figyelt kérdés

A mostani bőrkesztyűm már lassan csere érett lesz. Freeride-ozok, szóval normális kesztyű kellene, de azoknak elég magas az ára, és állítólag a kesztyűk nagy része egy szezonos.

Csak 3 dollárba kerül [link] .


Gondolom ha a vágásnak is ellenáll, egy esésnél nem szakad szét. Fontos szempont még, hogy ne izzadjak bele, szellőzzön, jól lehessen vele fogni, és ne csúszkáljon nedvesen. Egyféle méret van belőle, nyilván elég rugalmas lehet.

Mit gondoltok? Csak az esztétika miatt nem akarok 10-szer annyi pénzt kidobni.


2017. ápr. 2. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Cipőt a cipöboltból. ahogy a mondás szól.

Egy normális bringás kesztyü valoban borsos árú,de nem egy szezonos. Én a jelenlegi darabot 3éve használom. Edig jól bírja,eséseknél sem szakadt szét de 10000ért ez elvárható.

Nem hiszem hogy a kevlár cucc erre van kitalálva,ersze lehet hogy birja strapát,de az én tapasztalatom az hogy a munka kesztyűk baromi kényelmetlenek,az 1méret pedig garancai szokott lenni arra,hogy neked pont nem lesz jó.

2017. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Milyen kesztyűd van?
2017. ápr. 4. 20:41
 3/13 anonim ***** válasza:

northhwave skeleton.

hosszú ujju. nekem nyári van.

De létezik öszi/téli kivitel is (állitólag)


csak oda írtam,de szezont én évekre értem,nem évszakokra.

logikusan ami jó télen az izzadós nyáron.

ami meg nyáron faxa az télen fagyhalál.

2017. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Wadmalac ***** válasza:

Az a kevlár nem nagyon tapad meg a markolaton.

Nem lenne biztos fogásod a kormányon.

Meg pl. az ágak ütésétől nem véd, amit pedig egy freeride kesztyű bütykei megtesznek.

Ebben az árban vannak egész jó bringás kesztyűk is aliexpresszen.

2017. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4.: Mint pl.?
2017. ápr. 11. 11:33
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem kell rá ökölvédő protektor. Nem olyan helyen megyek, ahol az ágak csapkodják a kezemet.

Csak a markolata legyen erős, de az nagyon. Esetleg még olyan is jó lenne, ami védi a sajkacsontot.

2017. ápr. 11. 11:35
 7/13 Wadmalac ***** válasza:

A nagy része road vagy CC, de vannak itt egész jó DH és motoros kesztyűk is olcsón:

[link]

2017. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Régebben vettem egy probiker kesztyűt [link] .


Csak nem volt jó a mérete, és eladtam. Nem az a csúcsminőség, de azért nem olyan rossz az anyaga. Úgy látom ennek a kesztyűnek is ugyanolyan a markolatrésze [link] . És végül csak 2 dollár. Úgyis szinte mindegyiket ugyanolyan anyagból készítik. Bőr anyagú kesztyűt, vagy egyéb jó minőségű anyagokat nem használnak sajna.

2017. ápr. 11. 11:46
 9/13 Wadmalac ***** válasza:

Én téli bringás kesztyűt vettem innen, baromi szép, jó minőség, kényelmes, csak sajnos ahol gyártották, ott nem az a tél, mint nálunk. Nulla fok alatt belefagyok. :D

De őszi-tavaszi tekerésre tökéletes.

2017. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Milyet vettél? Muti. Kb. max hány fokig jó?
2017. ápr. 11. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!