Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 13/52-es áttét durva országúti...

13/52-es áttét durva országúti single speedre?

Figyelt kérdés
(nem hozzáértők kíméljenek!)
2010. máj. 10. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem úgy hívnak, hogy Lance Armstrong, akkor szerintem durva. De hát próbáld azt, hogy melyik az az áttétel, amivel még nagyobb emelkedőkre is felmész, viszont hosszú távon azt használod leginkább... meg hogy milyen fordulatszámon megy a lábad... stb. De mintha 13/52-be én olyan 60-65 körül szoktam váltani... ha jól tudom... Ha elöl 52 van, akkor hátra olyan 17-19-et ajánlanék... persze ez attól is függ, hogy hogy tekersz...


Én amúgy hülyeségnek tartom ezt a nagy singlespeed-mániát. Nehezen tudom megérteni, de elhiszem, hogy valaki ettől érzi jól magát.

2010. máj. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fixit nem akartam, de a váltót levettem mert nem lehetett beállítani (a váltókart, régi volt már)
2010. máj. 13. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!