Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megvegyem? (országúti )

Megvegyem? (országúti )

Figyelt kérdés

találtam egy megfelelő második bringát (szerintem:D) és a segitségeteket szeretném kérni, hogy megvegyem-e.

egy évig alu Cannondale-t tekertem, de szeretnék váltani.

miket nézzek meg rajta stb..?

[link]


2017. jan. 15. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Karbont nagyon át kell vizsgálni, nincs e rajta valahol valami gyanús mismásolás...

De a maxi-bike általában nem akar átbaxni.

2017. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De amúgy edzőbringának soha nem vennék karbont.
2017. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

inkabb új alut ?

ilyen ár körül lenne jó.

rose-t és canyon-t néztem eddig ami talán oké lenne aluban

2017. jan. 15. 19:52
 4/6 Krisz85 ***** válasza:

igen igen, rose-t vegyél, 6 év Gari, hazai forgalmazó, full shimano 105 szettel mavic kerekekkel 8 kilós súllyal 1100 EUR-ért ingyen van, nem nagyon fogsz kapni 300 körül új bringát full ritchey kiegészítőkkel ilyen súlyban full 105ös felszereltséggel, még a Giantnek is lásd Contend SL sem full shiamano 105 modellje van 400 ért.., noname kerékszettel és kiegészítőkkel, mindent elmondtam


jah és a Rose Pro SL modellnél az aluváz úgy le van csiszolva mintha karbon lenne, és belső kábelelvezetéses is.

2017. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

alu után alu nem nagy előrelépés...

A rose 8kg-os sulya...xdxdxdxdxd

sose volt annyi...

legalapabb mavic kerekszett, alap ritchey cuccok, plussz a belső kabelvezetes mire jo??? hogy szivasd magad vagy zörögjon? (hulye olaszok a karbon colnago-t is kepesek telefujni purhabbal hogy ne zörögjön:)


A suly pedig azert vicc mert nekem full carbon dedacciai vazam van full karbon villaval, 10es campa record titanium szettel, shamal kerekekkel, karbon ritchey wcs cuccokkal es 7.6kg....

nehogymar egy alap alkatreszes alu rose 7.95kg legyen...XD


amit nezz az a kozepcsapagyhaz kornyeke, fejcso kornyeke es papucsok...kulacstartocsavarok, nameg persze a nyeregcso...10bol 8karbonbiconal ,,berohad''

alkatreszek lancnyulasmero, felnifekezofelulete, csapagyak kotyognak vagy ragnak-e, plussz mindenkepp vidd el probakörre..:D

Egy probat meger...

100x kenyelmesebb lesz mint egy alu...

2017. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenki!

szerintem megnézem élőben és elválik, hogy jön vagy marad :)

2017. jan. 16. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!