Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti kerékpárra tudnátok...

Országúti kerékpárra tudnátok ajánlani nekem külsőt? 622/23 as kellene! Olyan max 5000ft/db

Figyelt kérdés
Folytonos defekt miatt szeretnék váltani valami komolyabbra jelenleg a gyári 1000 ft os külső van rajta ami fabatkát sem ér :'D

2017. jan. 5. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
CST van ilyen olcsón defektvédett! És azok jók is, legalábbis 26osban évekig ugyanolyan!
2017. jan. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Panaracer, igaz kicsit drágább de megéri. Kevláros, könnyű, jól tapad még havas úton is mentem vele a napokban.
2017. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gabci von T1 ***** válasza:
CST Caesar kell Neked, abból a kevláros. Másfél szezont mentem el vele, kb 35 ezer kilométert, talán ha két defektem volt vele. Igaz, első guminak használtam. A kopásállósága is egész jó :)
2017. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vittoria Zaffiro, Michelin Dynamic Sport
2017. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisz85 ***** válasza:
azaz jól mondják Vittoria Zaffiro Pro, nagyon jó sok színben lehet kapni rosebikes ról rendeltem mert 2500 ft volt darabja 35 ezer után sem kopott még el és két szezon alatt 0 defekt, pontosabban volt három defektem de az a rossz felniszalagom miatt volt, illetve kánikulában jöttem le a hegyről és túlhevül a fékezéstől a felni és kidurrant a belsőm, szúrásos defekt zéró! csak ajánlani tudom
2017. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!