Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Xlc Rp-01 tipus csomagtartóm...

Milanos kérdése:

Xlc Rp-01 tipus csomagtartóm kompatibilis lehet a Crosso Dry Big turatáskához?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbáld rá, mert az alsó rész inkább az RP-R03 formájához van kitalálva!
2017. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tothp ***** válasza:

Melyik rögzítésű crossó-d van?

click fix vagy a sima lemezkampós?

ha lemezes:

Fent jó lesz, lentre meg 400 ft-ért kapsz egy olyan lemezt, amibe beakad az alsó kampó

2017. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából még nem vettem meg de a azt néztem ki amelyiknek alsó kampós rögzitése van!Láttam van Click rendszerű Cross Dry big is!(az simán jó lenne?)igaz 5ezerrel drágább
2017. jan. 9. 18:05
 4/6 tothp ***** válasza:

Én a simát vettem.Előre és hátra is. A célnak megfelel, kevésbé sérülékeny. Ha mégis gond van vele a világ végén, könnyebb megtákolni. Szóval mindenképp jobbnak tartom, mint a drágábbat.

Első tapasztalaltok:

A hozzá adott gumicsövet mindenképp tedd fel a tartóra, mert a kampó megeszi az aluminiumot.

Én feltettem egy kis bilincset a kampók elé, hogy a lehető leghátrébb legyen a táska (kicsi a vázam, ha elöl van a cucc, sarokkal lerugom.)

nagyon masszívnak tűnik. egy dolog, ami nem tetszik: kicsit magasabbra tehették volna a kampókat, hogy a táska súlypontja lejjebb legyen. azt hiszem emiatt a csomagtartó lesz egy kicsit átalakítva.

Nem tudom hol veszed, BP-en óbudán a vihar utcában árulják, az biztos. ott adnak hozzá rögzítőt is, ha kérsz.

2017. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a Berguson kerékpárbolt oldalán láttam a táskát!Köszi szépen!
2017. jan. 10. 18:03
 6/6 tothp ***** válasza:
Az az. csak ne a bicikliboltba menj, hanem a ruházatiba. Mondjuk szomszédos pince, úgyhogy nem lesz sok extra gyaloglás, ha benézed :-)
2017. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!