Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlotok...

Milyen kerékpárt ajánlotok 50. 000 Ft körül?

Figyelt kérdés

Nagyjából semennyire nem értek a kerékpárokhoz, 17 éves vagyok, eddig életemben kettő volt, de a mostanimnak már van minden baja, meg a 181 cm-emhez már kicsi is.


Olyan helyen lakok ahol sokfelé el lehet kóborolni beleértve a természetet is, szóval ha jó biciklim lenne biztos használnám terepen is.


Mindennapi használatra venném.


---


Árra 40.000 és 60.000 ft között gondoltam, én úgy gondolom, hogy ez az az árkategória amire nem mondom azt, hogy olcsó, de azt se, hogy nagyon drága.

Ilyen áron milyen biciklire számíthatok? (minőségét tekintve)


Még egy kérdés: használtan, vagy újan? Alkatrészenként, vagy egészben?


Köszi előre a választ



2016. jún. 20. 09:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akció most is van , szezon végén is lesz . Alap alsó kat. kerékpárnak a ROCKRIDER 320 vagy KROSS nem nevezhető , ezek már komolyak . Trekkingnél jobb a monti , erősebb és olcsóbb , asztfaltra való külső kell rá és megy mindenen . A bemásolt gép telója állítható is . Józan ész az új mellett áll .
2016. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
50k-ért használtat. Alap új bringa újonnan 80k körül indul, ami nem nyeklik, hullik szét alattad.
2016. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Nem tudom, miért féltek olyan sokan a használt bringáktól. Meg kell nézni, ki kell próbálni, aztán ha nem rozsdás, jó az egyenesfutása, nem görbe vagy repedt a váz, nincs benne nyolcas, nem hord valamelyik irányba a kerék, se nem ugrál, hanem szépen, egyenletesen forog, ha nincsenek elkopva a tányérok, nem ugrál le a lánc, jól illeszkedik a kormány, simán meg lehet venni!


Nem ér meg 6-8 perc vizsgálatot az, hogy 50-ből legyen egy olyan bringád, ami köröket ver arra, amit ennyiből bármelyik új nyújtana?!


Vettem én már 15-ből is olyan bringát, aminek filléres hibája volt, ha meg hasonlót akartam volna újan, 60-ból se tudtam volna megoldani. Érdemes az eladót is megvizsgálni vétel előtt, felmérni, mennyire ért a saját portékájához.

2016. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Akkor eddig miért nem a meglévő felújítását ajánlottátok ? Az is használt és cserélni kell pár tételt , esetleg szerelő beállítja az új váltót meg a hajtóművet . Nézz körül ilyen holmik tetszenek , a vázra tudsz építeni komoly dolgokat , 50 E-ből simán kijön .
2016. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Na ja, csak nem mindegy, milyen vázra kéne új alkatrészeket venni. Ha alapból ócska, akkor ha 200k-t is költesz rá, akkor is ócska lesz, de legalább jó drága.

Nem mellesleg írta, hogy a régi már kicsi is. Kicsi vázat pedig nem lehet megnyújtani.

2016. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ahogy az utolsó mondta, a régi váz már kicsi, a többi alkatrész meg vacak, ezen újítani egyenlő lenne egy full új bringával. Nem bánom ha használtat kell venni, sokan ajánljátok, szóval az lesz, hogy megkérem egyik bringához értő haveromat, hogy segítsen keresni valami jót.

Köszi a sok hasznos választ.

2016. jún. 24. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!