Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlotok...

Milyen kerékpárt ajánlotok 50. 000 Ft körül?

Figyelt kérdés

Nagyjából semennyire nem értek a kerékpárokhoz, 17 éves vagyok, eddig életemben kettő volt, de a mostanimnak már van minden baja, meg a 181 cm-emhez már kicsi is.


Olyan helyen lakok ahol sokfelé el lehet kóborolni beleértve a természetet is, szóval ha jó biciklim lenne biztos használnám terepen is.


Mindennapi használatra venném.


---


Árra 40.000 és 60.000 ft között gondoltam, én úgy gondolom, hogy ez az az árkategória amire nem mondom azt, hogy olcsó, de azt se, hogy nagyon drága.

Ilyen áron milyen biciklire számíthatok? (minőségét tekintve)


Még egy kérdés: használtan, vagy újan? Alkatrészenként, vagy egészben?


Köszi előre a választ



2016. jún. 20. 09:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Új bicikli esetében ez valóban nem nagyon olcsó, ez a filléres ipari hulladék kategóriája sajnos.
2016. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Ennyiért vagy csak használtat kapsz, vagy szezon végén akciósat az alsó kategóriából.

Én a használt trekkingek közt nézelődnék a helyedben.

2016. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Használton nincs gari és ki tudja milyen előélete van . A 40 ezres praktiker teszkó katgória a gagyi . Honlapokon érdemes nézelődni márkás 2014-15-ös modellek vannak 50-60 körül .
2016. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#3: Például?
2016. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Decathlon sport üzletben van olcsón egész jó alu vázra épített MTB bicaj, 50-60 körül adják! Rockrider 320 vagy valami ilyesmi a neve! Lehet a szivárvány minden színében venni, helyben beállítják, garanciás! 19-21" vázméret közt ülj fel mindre, hogy milyen a mérete! A célnak pont megfelel, de klasszisokkal jobb mintha egy életveszélyes teszkó value bicajt vennél! (GTX és társai) Testbike bolha, bikemag apró, bringapiac, ha használtat vennél!

Sajnos igazán jó kerékpárt 2-300eFt-ért vesztegetnek manapság, az alatt annyi kompromisszumot kell kötni, hogy inkább egy jó vázad legyen és apránként cserélj rajta mindent jobbra! :)

2016. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez az, Rockrider 340, van több féle is, csak színenkémt új terméknek van jelezve, nézz körül!

2016. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
40%
Csakis használtat ennyiből! Keress egy hozzáértő ismerőst, és vele menj el megnézni a kiszemelt kerékpárt! 50-ből már szuper használt bringád lehet.
2016. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4-es : egyet már bemásoltak , másrészt vizsgáld a komoly nevű cégek és kerékpár kereskedők webáruházait . Tájékozódj mielőtt a saját vagy más véleményét osztod másnak .
2016. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8: Tavaly vettem új bringát. És igen, átmentem a különböző oldalakon. És fenntartom, normális bringát ennyiért nem lehet venni, max szezon végén alsó kategóriásat. Én id olyat vettem, és már bánom, hogy nem néztem szét inkább a használtak között!
2016. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy ha nem akar mély homokos földúton vagy sárban tekerni, akkor felesleges az MTB, csak kín amikor lehetne haladni a jó úton. Én cross trekking párti vagyok, ha mindenes kell. Ennyiért én is használtat néznék, és megnézetném hozzáértővel.
2016. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!