Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol lehet kapni olyan első...

Hol lehet kapni olyan első kerékpár világítást, amit kosárra lehet tenni?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, ami rendesen bevilágítja az utat, ergo nem csak helyzetjelzésre alkalmas, és pl. állítható, hogy hova világítson. Mindenhol kerestem már ilyet, de eddig még nem jártam sikerrel. Igazából még az is jó lenne nekem, amit az első villára lehet tenni, csak lássam az utat magam előtt a sötétben. (A kormányra szerelhető azért nem jó, mert ha tele van a kosaram, akkor a csomagok eltakarják a fényt és nem világítja be az utat. Valamint a kosár alá szerelhetőek sem jók, mert ott a fék van, és közel a sárvédő is.)

2015. okt. 26. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami bilincses azt fel lehet tenni a villára is.

A velotech lámpáját el lehet forgatni a rögzítési tengelyre merőlegesen is. Nekem is olyan van csak a kormányon. Raksz alá hézagolót és a villára is fel tudod tenni.


[link]

2015. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi az infót!
2016. febr. 22. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!