Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit érdemes állítani a kormány...

Mit érdemes állítani a kormányon ha úgy érzem hogy a karomra kézfejemre esik a testsúlyom? Állandó fekvőtámasz esete.

Figyelt kérdés

Ezen két dologgal lehet segíteni:

a) a nyereg horizontális és vertikális állítása. Megtörtént, nincs jó pozíció csak rossz és rosszabb. Akárhogy állítom, az érzés marad.

b) a kormányon mit lehetne állítani? Emelés? Meredekebb stucni? Hosszabb stucni?


Sajnos a kormány mostani formában semmi módon nem állítható, emelőgyűrű nincs.


2015. júl. 22. 16:27
1 2
 11/16 Wadmalac ***** válasza:

Amúgy mennyi ideje szokod az új gépet?

Mert az ideális beállítások megtalálása nem napok, hanem hónapok munkája lehet.

2015. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az új gép 2000 km és kb 1,5 hónapja gyűröm.
2015. júl. 24. 10:15
 13/16 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem, hogy régebben ha vettem(kaptam) egy bringát, felpattantam rá, és másnap már olyan érzetem volt anélkül hogy bármit is állítottam volna mintha arra születtem volna.ű

Volt olyan bringám amit örököltem egy nálam fejjel magasabb embertől az ő beállításaival hozzá se nyúltam és kényelmes volt.

2015. júl. 24. 10:17
 14/16 Wadmalac ***** válasza:
Nincs más megoldás, keresni a hibát. Pontosan megfigyelni, mid, hogyan fájdul meg és következtetni. Írtam jópár lehetőséget. De az sem kizárt, hogy olyan triviális hiba van, ami eszembe sem jutott. Vagy éppen több okból áll össze, amelyek egyenként kis, észrevehetetlen gondok, de együtt már kijön így. Lehet, hogy egyszerűen MINDEN beállításod kicsit rossz és az összeget érzed.
2015. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A váz mérete megfelelő?Mert túl nagy vázzal nem fogod soha a megfelelő pozíciót megtalálni...Egy,a testalkatodhoz túlméretezett váz,nem csak magasságban,hanem hosszúságban is nő,ami nagyon furcsa és kényelmetlen üléspozíciót eredményez.
2015. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A váz nagy nem lehet, inkább kicsi. De akármilyen méretkalkulátort nézek (még a mindenható Active Body System-et is) a váz se nagy se kicsi hanem épp nekem jó.
2015. júl. 26. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!