Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ősz érintettek miben tévedtem?

Dromedarbalu kérdése:

Ősz érintettek miben tévedtem?

Figyelt kérdés

Egy országütit szeretnék felújítani. De nem mennek bele a vázba a kerekek :( túl keskeny a váz.


Mit nézhetem el?


2015. jún. 13. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ott, jogy nem mérted le mekkora alkatrészre van szülséged, csak bevásároltál... És ha már a tengelyhossz kifog rajtd, akkor még jópár ezer ft-t fogsz rossz szabványok miatt veszíteni... Sok régi országúti olyan szabványokkal készült, amik ma már nem is léteznek... Sok sikert a 0 hozzáértéssel bringalelújítgatáshoz... De ha rám hallgatsz kidombod a kukába...
2015. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Arra gondoltál már hogy segítség hiányában így lehet tanulni?

Segítséget kértem!

Te nem választ írtál hanem leb@s@t@l! Ez elárulja hogy idióta vagy.

2015. jún. 14. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:

A kerék nem megy bele a vázba. Ez szar ügy, de mégis milyen pedagógiai simogatást vársz, ha annyira alapvető dolgokat sem vagy képes ellenőrizni, mint hogy hány centiméteresek az alkatrészek meg hasonlók?

Most akkor rágjuk a szádba, hohgy a vásárlás előtt ellenőrizni kell a csereszabatosságot? Na leírtam, itt a finom pedagógia, ezután már menni fog.

Ez kb. az a színvonal, hogy veszel 4 db szimpatikus gumit a kocsidra és otthon jösz rá, hogy nem jó a méret. Szóval tényleg van itt egy idióta, de nem az első válaszoló (meg nem is én, hehe...)

2015. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hanem anyád ha jól értem (hehe).
2015. jún. 15. 05:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, én vagyok a hülye... Nem az aki nem méri le mire van szüksége...

Számítsál még olyan dolgokra, hogy üléscsőből, monoblokkból, hajtókarból, kormánycsapágyból, fékből stb stb se lesz mind1 hogy mit veszel... De jó kísérletezgetést kívánok.

2015. jún. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
Kisebb a papucstávolság? Ha acélváz, akkor széthúzod. Alumíniumnál ezt nem ajánlom...
2015. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megoldottam. Alex megoldás bár hamarabb.

Nincs bajom a szabvány okkal ezt sem néztem el! Csak nem akartam feszegetni. (Pár Mili eltérés)

2015. jún. 15. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt sem nézted el, csak ép mégis elnézted... Gratulálok a feszegetéshez, most van a vázban egy pda nem illő feszültség, ami bármikor eltörheti azt egy bukkanón...
2015. jún. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Defektnél is élvezni fogod. De azért az nem túl valószínű, hogy eltörik, nem a tied az első ilyen bicikli. Próbálj jobban utánaolvasni a dolgoknak (nem kérdezgetni, hogy mások írják le, mit hogy, hanem magadtól megkeresni az infókat.)
2015. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!