Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy átlagos edzettségű,...

Egy átlagos edzettségű, fizikumu férfi az alábbi 15km-es utat oda-vissza letudná tekerni kerékpárral és ha igen kb. mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Itt egy kép az útról a domborzati változásokkal:

[link]

Eddig a leghosszabb út amit kerékpárral tettem meg 20km volt 1 óra alatt, de abban nem volt ekkora emelekedő.



2015. ápr. 14. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy le. Az a pár bucka nem hiszem, hogy komoly kihívás bárkinek.
2015. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez pite.
2015. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én terepen szoktam 20-22km-t menni sokszor 1:09-1:30 perc között, de az más eléggé mint aszfalton. Egyébként kerékpártól is függ, pl egy BMX-szel elég rendes kihívás lenne.. :P, egy országútival semmi, mtb-vel terepen meg a tereptől függ, hogy maga a pokol-e vagy egy kellemes kis délután gurulgatás.... :)
2015. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából mtb-vel fogom a távot megtenni és aszfalton (tudom nem a legjobb párosítás, de most csak ez van) :D
2015. ápr. 14. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
30 km az bakfitty
2015. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát ha nem bírod, akkor 2 lehetőség van


Puhány vagy

szívbeteg vagy, ajánlom hogy csináltass egy ekg-t

2015. ápr. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy se igaz rám, csak már régóta nem tekertem s tartok attól, hogy alábam, hogy fogja viselni ezt a 30km-t.
2015. ápr. 15. 17:34
 8/9 anonim válasza:
Én olyan punnyadt vagyok,meg lusta hogy kiakasztó,de szoktam tekerni 15-15 km-t egyszerre,benne nagy emelkedőkkel,kibírom,ha kell állj meg többször,sétálj egy picit :) 34/N
2015. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól látom, hogy egyszer kemény 27, egyszer meg 10 méter emelkedő van benne kb.? Ez nem sokkal több szint, mintha valamelyik jobban púposodó Duna-hídon, pl. az Erzsébet hídon végigmennél egyszer oda-vissza. Ráadásul ha ez a nevetséges szintkülönbség kilométerekre oszlik el, akkor ez gyakorlatilag sík terepnek számít...
2015. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!