Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen gumit vegyek?

Milyen gumit vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 26"-os MTB-om, szeretnék rá venni normális gumit, mert a mostani kb 2-3 hetente kilyukad. Eredetileg egy bontrager gumi volt, rajta, csak az nagyon széles volt, én inkább városban járok vele, csak néha megyek erdőbe, ezért elcseréltem egy legolcsóbb féle vékony gumira. Olyan gumit keresek, ami vékony, esőben is jó, és persze ne lyukadjon ki olyan hamar :D

[link] Ezt néztem, azt írja, hogy van extra erősítése, emiatt tetszik, bár 2 darab már 9000Ft. Olcsóbban nem lehet venni jót?


2015. jan. 28. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem 4500 ért sem lehet "jót" venni, szal olcsóbban meg biztosan nem.
2015. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi a különbség egy ilyen és egy drágább között? Miért jobb egy drágább gumi?
2015. jan. 28. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Decathlonba láttam olcso gumikat eladó is segít sztem menj oda ne a netről rendeld az hülyeség
2015. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dechatlonban csak rossz dolgokat lehet kapni szerintem... :D
2015. jan. 29. 20:52
 5/6 Laci333 válasza:

Ajánlom a Maxxis Overdrive-ot, még nem kaptam vele defektet.


[link]

[link]

2015. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg a decatlhonos biciklimmel nem kaptam defektet igy nincs igaza a kérdezőnek h csak rossz cuccokat kapni xd
2015. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!