Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen belső gumit vegyek a...

Milyen belső gumit vegyek a biciklimre?

Figyelt kérdés
kétszer kaptam már defektet az éven amikor kicsit jobban megütődött egy patkán, esetleg szilikonnal tömjem ki?
2012. júl. 16. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
A külsőnek több szerepe van a defekt elleni védelemben, vegyél egy ellenállóbb külsőt.
2012. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor volt kb 1 honapos a külső rajta
2012. júl. 16. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
ha patkához csapod, minden gumi be fog defektelni...
2012. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor hogy csinálják abba a sportba amibe biciklivel hegyekröl lemenrk gond nélkül?
2012. júl. 16. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy külső guminál a minőség és az ellenállóság a legfontosabb, ha azt nézzük hogy kaphat defektet. Nem a kora. Amúgy meg a downhillesek sokkal nagyobb gumikat használnak mint ami útpadkához való és azok alacsonyabb nyomáson is vannak. Érted, minnél nagyobb a nyomás annál könnyebb kidurrantani a belsőt.
2012. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valójában minél nagyobb a nyomás, annál kisebb az esélye a járdaszegélyeken/útpadkán keletkező ún. felütődéses defektnek - ilyenkor ugyanis a felni és a szegély közé csípődik a belső. Ennek megakadályozásához kell a minél nagyobb keréknyomás. A külsőn fel van tüntetve, hogy mennyi az ajánlott maximum.
2012. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én világ életemben túlfújt gumival jártam (2.8 helyett 3.5, 3.3 helyett szintén 3.5), és soha nem volt padkán defektem (sőt, egyáltalán nem volt defektem körülbelül 12 éven keresztül). Nyolcas a felniben annál inkább, a sok padkázástól.

Viszont nemrég egy új külsővel 30 km alatt sikerült két tüskét is összeszedni - azzal a lendülettel cseréltem is le.

Ugyanitt 2 db 1.95×26 "mindenrejó" külső eladó. :D

2012. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mennyiért eladó?:D
2012. júl. 17. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyen 3500/pár. :D CST C1383 típusúak.
2012. júl. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!