Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hozzáértők! Egyetértetek a...

Hozzáértők! Egyetértetek a cikk tartalmával? Mivel egészítenétek ki?

Figyelt kérdés

[link]


Feszesebb has? Elérhető szobabiciklivel? Én csak szkeptikus vagyok, hála isten, formában vagyok. Egszerűen túl szépen hangzik, hogy mind ez elérhető otthoni edzéssel.


2014. dec. 9. 07:17
 1/1 anonim ***** válasza:

2 pont, egy hülyeség, ha túlzásba viszed, bármivel túledzheted magad

3 pont, ha egy szobabicikli javítja a fizikai állapotodat, akkor kezdheted temetni magad, mert nagyon rossz fizikai állapotod van.

5 pont, tv-zés közben is tekerheted, csak épp az alapzaja miatt ordíttatnod kell a tvt, ez az egész családot zavarni fogja, és mindenki utálja majd, mikor tekered...

6 pont, "A szobakerékpárok egyik nagy előnye, hogy otthon az egész család tekerhet" előbb utóbb nagy viták lesznek a mi a frászért kellett megint minden beállításomat elállítanod, vagy a ha használod, légyszíves állítsd is vissza úgy ahogy volt... mikor ezt megunják, inkább nem is használják.

7 pont, ha minőségi gépet akarsz, amivel tényleg össze lehet hozni egy valamire való intervallum edzést, nem kezd el csörögni zörögni 1-2 hónapon bellül, akkor 100-150ezret ki kell dobnod érte.

8 pont, ez úgy hülyeség ahogy van

10 pont, ez még igaz is lehet, de csak és kizárólag megfelelő étrend mellett.

2014. dec. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!