Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Jo az űlésmagasság, jo a...

Adam ba kérdése:

Jo az űlésmagasság, jo a bicikli mérete, mégis fáj a kézfejem, csuklom. Mik lehetnek a problémák?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
pl nem megfelelõ markolat, egy bringás kesztyû issokat érhet, ha nincs hozzászokva az izület, inak, akkor ízületi gyulladások is felléphetnek attól, hogy markolod a rázkódó kormányt stb stb
2014. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az új markolat sokat segített ezen.

A bicajomon alapból egy egyszerű gumi vacak markolat volt ami még forgott is összevissza, helyette vettem ilyen szélesebbet szarvval: [link]

Szerintem nagyon jó.

2014. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát írni nem tudsz mert az ülésmagaság helyesen. Nézzél széjjel a Decatlonban, láttam jó kényelmes markolatokat meg kesztyűket is.

Ilyesmit hasonlót keressé: [link]

2014. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
utolsó, ha már mindenképp beszólogatsz : *ülésmagasság.
2014. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi,de inkább a csuklom fáj,biztos ,hogy nem

a markolat rossz és a nyereg is vizszintes

2014. júl. 9. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:

jók ezek a szarvas markolatok, sokkal természetesebben tudod rajta tartani a kezed, és lehet hogy nem fog fájni

(nézd meg, hogy kényelmesebb: ha tenyérrel lefelé tartod a kezed és úgy emeled meg a kézfejed, vagy ha élével lefele van és a hüvelykujj irányába húzod fel)

2014. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dreigang ***** válasza:
Lehet a kőmerev az első kerék-villa-stucni-kormány kombó miatt, ezek kialakítás, anyag, méret stb. összetevősek. Emellett valószínű lehet még a kormány helytelen fogásszöge, nálam pl. percek alatt megfájdul a csuklóm egy ezeket a jellemzőket felsorakoztató bicón. Pl. pályakormány: divatos, de a pesti utak valahogy mások, mint a versenypálya.
2014. júl. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!