Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan lehet a bicikli élettar...

Hogyan lehet a bicikli élettartamát növelni? Hogyan lehet rá vigyázni? Pár kérdés még lent.

Figyelt kérdés
Ha hosszabb útra megyek, akkor feltétlenül szükséges biciklis ruha hozzá, vagy jó egy sima gatya, sima póló, sima cipő? A kerékpározás milyen izmokat mozgat meg, mit erősít?
2014. júl. 8. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

karbantartásról:

[link]


a bringás rha pedig mint minden sportruházat a te kényelmedet szolgálja, de abszolút opcionális... ha neked másban kényelmes, akkor másban tekersz...

2014. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát érdemes a biciklit lemosni, én slaggal szoktam ha nagyon sáros, aztán meg kell olajozni a láncokat és a meneteket, a gumit pedig ne fújad keményre mert kirepedezeznek tőle. Meg a felni időnként tönkre megy akkor új kereket kell venni. Annyira nem értek hozzá de nekem ezt tanította apám
2014. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan ruhát húzol, amilyet akarsz, ami neked kényelmes. Van 1-2 öszetevő, ami azért hasznos pl. a betétes gatya. Én pl. terepen gyakorlónadrágban és bakancsban megyek, ott az a hasznos.


Az előző válaszolóra pedig ne hallgass: a kerékpár nem fogja meghálálni a slagos veretést (vagyis a vizet és sarat minden létező helyre bevinni, ahová nem kéne pl. bowdenbe, csapágyakhoz, láncba, váltókba, villába stb.


A gumin feltüntetik a max. nyomást, vedd figyelembe. Jó minőségű gumit bátran használhatsz a megadott értéken, a vacak gumi sajnos szakadozhat.

2014. júl. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!