Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tisztelt bringás társak!...

Mrtechnikus kérdése:

Tisztelt bringás társak! Miért mentek át a piros lámpán fékezés nélkül?

Figyelt kérdés
(Akinek nem inge ne vegye magára)

2014. jún. 25. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Tisztelt autósok!


miért parkoltok a bicikli sávra, T. taxisok miért ott beszélgettek kollégáitokkal, T. áruszállítók! miért parkoltok a b. sávra, ha a járdára is fel tudtok menni.


Nem védem a bicikliseket, egyik-másikat nyakon kéne vágni nem vitás, az éjjel négykor "zenét fülhallgatóval" kacsázó ganajrészeg kiscsajok biciklivel, a vadparaszt levágott kispolskit riksává alakított hintós zeneüvöltetős bajcsyn nyomulókat, és sorolni lehetne,



de a kérdésre válaszolva, mindig meg kell állni pirosnál, de pl. éjjel ha sehol senki nem jön és nem főútvonal, még nem dől össze a világ.

2014. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Ha körülnézel és nem jön semmi akkor miért ne? :)

Ez inkább az elsőnek szól:

Múltkor egy kihalt környéken (zsákutca ) évente elhalad 2 autó nem a bicikliúton jöttem hanem a autóúton (tele volt tobozokkal a bringás út) erre vele szembe jön egy baromfi és mutogat majd rá 2 órára mire megyek vissza rajt áll a bicikliúton. Szerencséje hogy nem találtam a környéken.

2014. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Közöd hozzá? Ha ő biztonságosnak érzi, hadd tegye. Én is csóválom a fejem, amikor ilyenekkel találkozom, de még egyet sem láttam, akit elütöttek emiatt. Felteszem, látja, hogy jön-e valami és ha jönne, megállna.


Egyébként meg rendszeresen találkozom olyanokkal is, hogy én megállok az éppen pirosra váltó lámpánál vagy épp a zebra felé közelítő/ott álló gyalogosnak, mögöttem meg az autós kielőz és csakazért is átmegy. És 1000+ kiló vassal ez azért nagyságrendekkel veszélyesebb manőver, mégsem jövök ide rinyálni hogy tisztelt autósok, miért. Azért csinálja, mert siet és keresztbe szarja a KRESZt. Népszokás.

2014. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne válaszoljon senki, ez egy újabb, talán a 100ezredik "ki a nagyobb bunkó" jellegű parttalan vita, ahol senkinek sem lesz igaz.
2014. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az autók közé megy, felőlem csinálja, de amikor ugyanezt zebrákon, kifejezetten nagy gyalogosforgalmú helyeken, stop táblánál is bejátsszák, centikre az embertől, olyankor nagyon mérges vagyok rájuk.

Én is sokat bringázom, de ismerem a KRESZ-t és aszerint csinálom. Ha pedig sok a gyalogos a környéken, már eleve lassabban megyek.

2014. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!