Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mp3 lejátszó biciklibe? Lenne...

Mp3 lejátszó biciklibe? Lenne értelme?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a kormánykerékbe be lehetne építeni egy mp3 lejátszót. Lenne egy kicsi kijelzője néhány gomb és kész. Aztán ha akarod, akkor fülessel, ha akarod pedig hangszórón keresztül hallgatod. Természetesen több helyre lennének elhelyezve jó, "erős" hangszórók.


Én néha útközben telefon elindítom a zenét, telefont beleteszem a tokjába, és ráakasztom a fékkarra, és tökéletesen tisztán hallom a zenét, pedig a telefontok se vékony. Vélemény?



2014. ápr. 29. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Részemről nem vagyok nagy híve a bringás zenehallgatásnak.
2014. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem rossz ötlet,de gondolj arra hogy egyrészt ha olyan helyen teszed le a biciklit,biztosan fel fogja kelteni a tolvajok figyelmét,másrészt ha elered az eső,akkor ne ázzon be.
2014. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb megoldás is van: veszel egy karra felcsatolható tokot Decathlonban 1500-ért, telefond bele, felcsatolod és tekersz. Közelebb is lesz a füledhez, közben Runtasticcal tudod mérni az időt, távot. Én már évek óta így nyomom és bevált.
2014. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kormány kerék??? az hol van biciklin ilyen?

amúgy majd kijön a google glass pár hónap utána csak röhögni fogok az ilyeneken...

2014. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pinkpancser válasza:
2014. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ma láttam 2 időutazót velencei-tó kerülés közben, 2 kis cigó, mindkettő falubikeon ült az egyiknek a kormányára volt sigszallagozva egy szokol rádió, azon szólt a zene:D ilyen megoldásra gondoltál?
2014. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt már 60 éve kitalálták: [link]
2014. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!