Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Trekking kerékpár?

Trekking kerékpár?

Figyelt kérdés
Hosszabb túrákra keresek biciklit, olyat, aminek nem túl sportos a kialakítása (tehát nem kell nagyon előrehajolni), lehet rá szerelni hátsó oldaltáskát. Árban olyan max 100.000 ft-ot szánok rá. Főleg aszfalton használnám, néha jobb minőségű földúton. 165 cm magas nő vagyok, 24 éves, jó kondiban vagyok, szóval ne nagyon nagymamis biciklit keresek :) Valaki valami tipp?
2014. márc. 29. 14:21
 1/4 anonim válasza:

Ezt az oldalt érdemes megnézned [link]

Itt vannak trekking bicók, de biztosan jó tanácsokkal látnak hogyan dönts, a tulaj is vérbeli bicós egy ízig vérig triálos mester.

Egyébként én is most rendeltem egy Neuzer-t, cangázni támadt kedvem :)

Am a trekkinget is meglehet vagányra építeni vagy csak ledobálsz róla pár dolgot és rögtön fiatalos lesz!

Elnézést próbálok nem udvarolni, de megkérdezhetem a hogy hajad színe barna? :)

2014. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :)) De barna :D Körülnézek, és meglátom mit válasszak. Lehet el kéne nézni valami biciklis expóra, megnézem mikor és hol lesz valami :)
2014. márc. 29. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne a trekkingről ledobálni a cuccokat? Értelmetlen akkor trekkinget venni.
2014. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Feleségemnek milyen trekkingje van: [link]

200 km-t szoktunk tekerni egy nap alatt.

2014. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!