Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Össztelós mountain bike-ra...

Össztelós mountain bike-ra milyen első villát vegyek?

Figyelt kérdés
10.000Ft a keret rá. Nem kell fullosnak lennie, olcsó régebbi össztelós bringára kellene. Felújított a bicaj, jópár évet állt kint a szabad ég alatt és az első villája (Zoom escape 327) beállt. Sikerült mozgásra bírni de elég gyenge a rugó (sokszor nem jön vissza teljesen) illetve eszi a rozsda a belsejét, ezért kell cserélni. Barkácsboltban van 2000Ft-os noname villa de azzal szerintem nem jutnék előrébb. Ajánlotok nekem olcsó de jó minőségű villát?

2014. febr. 20. 16:11
 1/3 Alex Fly ***** válasza:

10000 forintért? Felejtsd el...

Egy használható villa 40-50000-nél kezdődik, ami az alatt van, csak játékszer.

Új telónál amire érdemes figyelni, az a beépítési magasság: lehetőleg ne változzon meg a keró geometriája (hacsak nem az a célod vele). Fullynál (mint az esetedben is) az sem elhanyagolható szempont, hogy mennyire "illik össze" a hátsó rugóstaggal...

2014. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy 10.000Ft-ért nem kapok rendes villát, de sajna nem tudok többet költeni rá. Az egész bicó messze nem ér annyit. Hátul egy sima noname rugóstag van.
2014. febr. 20. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
10000 forintos kategóriában nem kapsz komolyabb teleszkópot, az olcsóbbakról pedig valószínűleg nem fogsz komolyabb véleményeket kapni itt. Ha a bringa amúgy tűrhető állapotban van, akkor esetleg próbálkozhatsz egy sontour xct-vel. Már az is drágább, de az legalább mozog is valamennyit. Ennél gyengébbet nem tudok ajánlani.
2014. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!