Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kezdő BMX tanácsok?

Kezdő BMX tanácsok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon megtetszett a bmx-ezés úgy döntöttem én is elkezdem. Azt szeretném kérdezni hogy milyen bmx-et ajánlanátok elsőnek? Mire kell figyelni vásárlás előtt? Egyéb tanácsokat is szívesen meghallgatok.

2013. nov. 24. 22:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki nagyon vicces akart lenni
2013. nov. 26. 10:22
 2/3 anonim válasza:

Kedves elozo! Jomagam is bmx ezem es ha megtetszik neki miert ne?? Nem hinnem h neked kene meghatorni h mit csinaljon szegeny.

Kedves kerdezo! Arra ugyelj hogy ne legyen 500kg a bicikli es ha elmesz probald ki kerezd meg hany kilo a 13kg a legteteje ami meg elfogadhato. Nekem 10.21kg os bmxem van epitett :). Nos tehat elmesz nez meg hogy ne kotyog e a hatso kerek mert koltseges is lehet a repairalasa. A vazon nezd at alaposan higy van e horpadas repedes vagy nincs e meghajolva barmelyiket is talalod a vazon ne vedd meg! Legtobbszor a obb oldali also villan szokott lenni a hajtokar belso oldalaval szemben. Remelem tudtam valamennyit segiteni es sok sikert! :-)

2013. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
3 ból 1 értelmes. Köszi. :D
2013. nov. 26. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!