Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy km biciklizés kb. hány...

Egy km biciklizés kb. hány kcal-t éget el?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy az intenzitás, hány kg vagy, stb.

Írd be ide: [link]

2013. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1km? :)
2013. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem, de ott a link, írd már be légyszi az adatokat és kiszámolja. Nem nagy dolog, te is meg tudod csinálni.
2013. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, elnézést azt hittem a kérdező írt vissza..:)
2013. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-eske vagyok:


en csak meglepodtem az 1km biciklizesen ... es elmosolyodtam, mert elkepzelesem szerint ez a kerdes ilyen-olyan formaban mar 100ezerszer elhangzott ... amugy pedig alapbol hulyesegnek gondolom a szobabiciklizest (akkor mar inkabb szobagorgo, de a sajat bringammal)


szobabicilkizes otthoni korulmenyek kozott onbecsapas ... az olcso szobabringak semmit nem ernek, dragat pedig senki nem vesz csak a konditermek - ha pedig mar kimozdul az ember a konditerembe, akkor miert is ne tudna rendesen kerekparozni kint a friss levegon, a termeszetben suhanva?


es amugy is mindenkinek kellene lennie annyi sutnivalojanak (altalanos fizika), hogy az ilyen kaloriaegetesek mi mindentol fuggenek, de azt is tudni kellene, hogy ezek csak szaraz adatok


AKI FOGYNI AKAR, AZ NEM A TUDOMANYOS TABLAZTAOKAT BUJJA ES UL A SZAMITOGEP ELOTT, HANEM MINDENT MEGTESZ A SIKER ERDEKEBEN.

2013. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek..)
2013. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2-eske,Drága! Természetesen nem 1km-et bicikliztem és nem szobabiciklin.32km-es biciklitúrán vettem részt ;).
2013. nov. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!