Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek megéri 17 000-ért...

Szerintetek megéri 17 000-ért venni egy Shimano Deore XT Shadow váltót garancia nélkül?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm tud nekem szerezni ennyiért egyet, viszont arra nem igazán lesz garancia :D Eddig sima Deore Shadow váltóm volt (RD-M592), viszont zakóztam tegnap és széthajtogattam. Néztem ugyanezt, 15 000-ért láttam a legolcsóbbat, amit itthon lehet (nem eBayen keresztül) kapni, viszont erre lenne garancia.


Szerintetek megéri 2 ezrest rádobni, és venni egy Deore XT-t garancia nélkül, agy ink vegyem meg a Deore-t 15 000 garanciával.


XC célra használom alapvetően, habár most át van alakítva futárkodási célra, de majd veszek egy országútit.

A bicajom mindennel együtt 16 kiló, úgyh ne mondjátok, h megéri, mert könnyebb, mert ilyen magas súlynál már tök mind1 (Fuji váz és alap villa miatt ilyen nehéz, habár belépő XCM kerékpárnak vettem, arra meg tökéletes volt/van).



#váltó #Shimano #Shimano Deore #deore shadow #rd-m592
2013. okt. 8. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha új (dobozos) akkor szerintem megéri főleg ha 2013as évjárat.

Én találtam használtan 9-ért is, igaz az eléggé karcos.

2013. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vadiúj 0 km-es, doboz lehet nincs :D
2013. okt. 8. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, h nem bontott, de az évjárat is lényeg, mint a bornál...
2013. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

itt keress rá, hogy 'deore xt shadow' és láthatod a felhozatalt. [link]

de gondolom minél hamarabb kellene, itt meg a postára is kéne várnod + postaköltség

2013. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát, miután a könyökömet is széthajtogattam a váltókanállal együtt, van időm jövő hétig. (életem legröhejesebb esése volt. Kár, hogy nem rögzítette semmilyen kamera....)

Évjáratot nem tudom, de ha a sorok között jól olvastam, akkor idei. Kösz a linket!

2013. okt. 8. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:

shadow valtot semmi penzert..:D

az a par milimeter minusz nem karpotor a s-z-a-r mukodesert.:D

de egyebkent deore-tol felfele mar csak a sulyt fizeted meg nem a mukodesbeli kulonbseget...

helyedben inkabb deore valto xt vagy slx kar kombo es ennyi (parasztvakitas hogy pl egy xt hatso valtohoz beraknak egy deore kart, mivel baromira nem a hatso valto, hanem a valtokar ami meghatarozza a valtas pontossagat (persze deore-tol felfele:))

2013. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyebkent meg a garancia miatt ne aggodj...

az csak annyi hogy a paul lange-nafl beviszik hatra varganyahoz, es ha jo napja van cserelik, ha nem akkor nem..de sokaig el se hut hozza... a boltnak csak nyuug az egesz ezert ott hever 1hetig egy fiokban, azt kamuzzak hogy intezodik, aztan kernek egy papirt a forgalmazotol hogy nem rendeltetes szeru hasznalat (igy nekik is egyszerubb), alairatjak vagy rosszabb esetben alahamisitjak es ennyi....

vagyis itt pesten bringaboltok 80%aban igy megy sajna

2013. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Shadow váltót semmi pénzért? :D A deore xt is shadow :D és nekem 2 évig volt sima deore shadowom, és imádom.
2013. okt. 9. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!