Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Trekking vagy országúti...

Trekking vagy országúti meredek emelkedőn?

Figyelt kérdés
Napi 20 km-en szeretném használni a kerékpárt, aszfalton, de az úton 3 nagy emelkedő van(15 %). Szerintetek trekking vagy országúti esetleg MTB a megfelelő választás? Tapasztalatokat, egyéb hozzáfűzéseket is várok.
2013. szept. 9. 18:56
 1/5 anonim válasza:
trekking. mtb semmiképp, országúti pedig azért nem jó, mert ha nem jó az út, akkor...oda nem megfelelő.
2013. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
Én montit vennék, persze városi gumival.
2013. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
merev váz a lényeg, azzal könnyû mászni... én egy belépõ kategóriás outit vagy egy régi használt "verseny" kerékpárt vennék...
2013. szept. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az előttem válaszolóval értek egyet. Az én távom is 20 km, és amerre járok, tele van emelkedőkkel. MTB-vel nem volt élvezetes, most egy cross trekkingem van. Ezzel már tempósabb a haladás, könnyebb a dombokon, de nem csak a még könnyebb tekerésért, hanem, hogy nagyobb távokra is ljussak, gondolkodom egy oútin.
2013. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:
A trekking és az outi áttételezése miatt írtam, hogy szerintem jobb a monti. De persze kinek mi...
2013. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!