Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen országúti kerékpárt...

Milyen országúti kerékpárt ajánlasz? A ár nem számít!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok nagyon régóta vágyom egy komoly országúti kerékpárra. Apa megígérte, hogy ha az év végi bizonyítványomban nem lesz 4es nél rosszabb jegy akkor kapok egy komoly biciklit. A héten megyünk megvenni nekem a biciklit csak nem tudom, hogy milyet érdemes megvenni. Jó nyilván nem egy 2 milliós biciklit fogok kapni szóval azért számít az ára de én ezt néztem ki és ha nem tudtok jobbat ajánlani ezt fogom megkapni! Szerinted milyen?


[link]


2013. szept. 9. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

bakker ennyiből megvehetnéd az első kocsidat is,abba meg lehetne beültetni a nőket,meg nem kellene többet buszoznod.

bár ha 17 évesen majd fél millás bicó az alap,akkor téged személyi sofőr visz a suliba úgyis.

egy új csepel torpedó jó lesz elsőre szerintem és akkor még mindig nagyvonalú marad apa.

2013. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegul is tok jo amit kineztel, beleposzintu versenygep, amivel azert mar amator versenyen siman odalehet allni a rajthoz. Talan az ara egy kicsit borsos, esetleg nezd meg a kovetkezot: [link] (lenyegeben ugyan az a felszereltseg) es zsebben marad egy kis penz, amibol a kiegeszitoket is megveheted.
2013. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, öregem, irigyellek!

Érdemes keresned a Wilier és Bianchi márkájú bringák között is! Egyik cég sem ma kezdte. Sokan hajtanak ilyeneket. Ha lenne rá pénzem, én biztos vennék pl. egy ilyet:


[link]


Érdemes elolvasni, ki mit ír az egyes típusokról. Pl. itt:


[link]


Hát sok sikert a vásárláshoz, boldog ember leszel, azt ígérhetem.

2013. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindenféleképpen maradnék a TREK-nél. :)
2013. szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha eddig nem kerékpároztál komolyabban, felesleges kib***nod 3-400k-t egy outira. Ezt is tekerni kell, teljesen kiábrándulsz belőle. Mennyit tekertél eddig? mert ha a max 60km volt, évi 2x, vegyél egy számítógépet, meg egy 200ezer körülit.
2013. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!