Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudnátok ajánlani országúti...

Tudnátok ajánlani országúti kerékpárt viszonylag olcsót, felnőtt méretben?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
mit jelent a viszonylag olcsó?
2013. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
max 100 000ft
2013. júl. 5. 23:13
 3/7 anonymus. válasza:
Attól függ hogy haszáltan vagy újonnan szeretnéd venni mert ennyiért újonnan nem igazán találsz.
2013. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
újonan szeretnék, minél olcsóbbat,de nem szemetet :)
2013. júl. 6. 18:42
 5/7 TJózsef válasza:

Max. 100 ezer?

Hát ha közlekedni akarsz vele, ennek a tizedéért kapsz a használtcikk kereskedőknél külföldről behozott ragyogó, akár agyváltós darabokat. Nem szemetek! Persze ha villogni akarsz a biciklivel, akkor is elég a száz, de felesleges.

Én mindennapi mérsékelt használattal vagy tíz éve nyúzok kettőt is, hatezer körül voltak akkor. Attól függ, hol laksz, biztosan van a közelben olyan utazó, aki rendszeresen hoz be mindenféle ilyesmit.

2013. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. júl. 11. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

felhasználástól függ. apám is egy olcsó használt "outit" tart, szerinte sokat teker... ez napi 2 km munkábajárást jelent. tavaj nem volt biciklim, elmentem vele egy Velencei tó körre, hát a felénél már inkább hagytam volna ott az út szélén azt a sz@rt (puch)

akkor mondtam le a használt outikról, vettem 110ért decatlonban egy btwint, az tök fasza lehetõ legolcsóbb belépõ kategória, majd elkezdtem spórolni és idén szezon elején vettem egy Trekk álommasinát... hát maradjunk annyiban, hogy az ilyen haverjaim mellett, akik használt olcsó "jó" gépeken tekernek, én 2-t tekerek, 40 -et gurulok...

2013. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!