Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáros edzés télen?

Kerékpáros edzés télen?

Figyelt kérdés

A kérdés adott ki, hogyan próbálja meg formában tartani magát a holtszezon alatt?


Eddig télen mindenfajta edzést abbahagytam, majd ezt minden tavasszal megbántam, mivel kellett 2-3 hónap, hogy tavalyi formám visszanyerjem és fejlődni tudjak. Ezt most meg szeretném előzni azzal, hogy télen is edzésben maradok. Egyszerűen is meg lehetne oldani a dolgot, viszont nálam számtalan hátráltató tényező van. Először is, diák vagyok, lakhelyemtől távol tanulok, így a téli edzőbringa sajnos nem jöhet szóba, tárolási és anyagi problémák miatt sem. A használatban lévő országútimat pedig nem merném egy őrizetlen helyen tárolni és amúgy sem szeretném a téli latyakban használni. A második verzió az edzőterem, ami jó is lenne... ha lenne. De sajnos nincs, így ez megint csak kiesik. Maradnak olyan egyszerűbb dolgok, mint a futás, ezzel viszont egy korábbi sérülés miatt csak kismértékben tudok élni. Így össz-vissz ami eszembe jut télire az egy kis súlyzós edzés a szobában kézi súlyzókkal, ezzel viszont nem éppen azokat az izomcsoportokat edzem, amik a kerékpározáshoz szükségesek. Ilyen összetett problémára tudnátok valami olyan dolgok ajánlani ami a fenti dolgokat kikerüli és még is valamilyen szinten formában tudnám magam tartani?


Ezen kívül persze szívesen meghallgatok bármit, hogy Ti hogyan próbáljátok átvészelni a téli álmot.


2013. aug. 21. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Görgőpad vagy szobabicikli.
2013. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen-igen: letezik szobagorgo es gorgoallvany is. Rateszed-, avagy befogod a bringadat es tekersz :)
2013. aug. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Google a Te "baratod" is: [link]
2013. aug. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6MbN07KE1SY


télen nyáron egyszerűen nagyszerű mikor filmet is nézhetsz, és a bringát is nyúzhatod... egy dologra vigyázz, kellemetlen mikor a fülhallgató zsinórját elkapja az első kerék és a laptopot is lerántja az asztalról meg a füledet is le akarja tépni...

2013. aug. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy teli bringat mar osszeraksz 30bol (pl favorit vazas singlespeed, 42-16os karbantarto attetellel, palcas sarvedokkel, leffentyukkel), egy gorgopad meg joval borsosabb..:D
2013. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
decatlonban 30 ért vettem tavaly görgőpadot, azon kívül, hogy hangos, működik
2013. aug. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!