Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi tortenhetett a fekkel?...

Mi tortenhetett a fekkel? (Reszletek lennebb)

Figyelt kérdés

Ma reggel lemostam egy biciklilemoso spray-el a hatso valtot.

Mehetett mocsok, vagy a spraybol a tarcsara, nem tudom pontosan, de az eredmeny, hogy nem mukodik a fek, nagyon erosen meg kell huzzam, hogy fekezzen (hidraulikus tarcsafekrol van szo). A bicikli meg uj, 1 honapos.

Elorre is koszonom, ha valaki tud gyogymodot ra, vagy esetleg ez garancia?



2013. júl. 1. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel fújtad le?

A megoldás w5 multizsíroldó, narancssárga doboza van, de jó más is szerintem:)

Jól tisztítsd le a tárcsát és a fékpofát, az utóbbit finom smirglivel meg is csiszolhatod:)

2013. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ez lenne a tisztito, nem tudom mi vagy eppen hova folyt be, de uj a bicikli es felek, nehogy gond legyen ebbol :D

Kross level A3 a kerekpar

2013. júl. 1. 16:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah es sokkal jobban be tudom huzni a kart, mintha nem fogna semmit :(, kb 2-szer annyira tudom behuzni, mint eddig.
2013. júl. 1. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Nem tett kárt esetleg a fékpofában a tisztítószer? Bár ez egy elvetemült ötlet.

Már az is eléggé furcsa, hogy sokkal jobban be kell húzni a kart. Meg kéne nézni mindenképp azt a fékpofát.

2013. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, koszi a valaszt, akkor megyek vele vissza ahonnan vettem, remelem nem kell majd fizessek :S
2013. júl. 1. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!