Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek ez a bmx jó vétel...

Mr19990517 kérdése:

Szerintetek ez a bmx jó vétel lenne? Részletek lent:D

Figyelt kérdés

ez lenne a bmx [link]

még nem tudok bmx-ezni

55kg vagyok.



2012. dec. 28. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

NEM egyáltalán NEM! Ez valami teszkó kategóriás roncs... ez egy gyerekbicikli, max boltba járós... vagy trükközős eltörős felnyársalós belehalós...

Mit értesz az alatt, hogy nem tudsz bmx-ezni? talán nem tudsz vele gurulni? vagy egyáltalán nem tudsz biciklizni? Ha rajta ülsz és tekered, akkor már bmx-ezel vagy nem?

Ez nem így működik, hogy bmx-ezni akarok, úgyhogy veszek egy bmx-nek látszó tárgyat..

Bmx és bmx között is millió különbség van először azt kéne eldöntened, hogy bmx-en belül milyen irányzatba szeretnél mozdulni fatland, street, dirt, cross, hogy csak a népszerűbb irányzatokat említsem... majd megjelölni egy árkategóriát, és akkor talán tudnánk ajánlani, ilyen árkategóriában szigorúan csak használt gépet...

mi anno még kontrás csepel "bmx" el kezdtük 90 es években, nem azt mondom, hogy az olcsóval nem tudsz begyakorolni néhány nagyon alap trükköt, de egyrészt iszonyatosan megnehezíted a dolgodat másrészt pedig egy olcsó vacak alkatrészekből összeszerelt tákolmánnyal az első néhány zakó után egyből lesz valami gond, és nem telik el sok idő addig, mire ráköltesz annyi szervizköltséget, mintha vettél volna 80.000 ért egy belépő szintűt... amivel persze szintén lesz idővel költség mert ez egy költséges sport...

2012. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a valaszt.

hat azt értem az alatt hgy "még nem tudok bmx-ezni"hogy trükközni.

az ar az mindegy csak valami strapabíró normalis Bmx legyen és freestyle-osat osat akarok venni, valamit tudnal nekem ajanlani???

2012. dec. 28. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!