Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpár lenne a...

Melyik kerékpár lenne a legjobb vétel a 3 közül?

Figyelt kérdés

Hogyan rangsorolnátok és miért? Sajnos nem tudom eldönteni melyiket vegyem. Köszönöm a válaszokat.

[link]

[link]

[link]


2012. nov. 4. 14:14
 1/10 Takumi ***** válasza:

Én a Magellánt választanám. 1 tárcsafék, 8-as nem zavar be

2. rock shox villa ha csak egy dart 2 es is más kategória mint a többi amit linkeltél.

Persze attól függ mire vennéd?

2012. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 -Fremen- ***** válasza:

Én is a Magellanra szavazok.

Mivel a GTről semmit nem lehet tudni, így eldönthetetlen, de nem hiszem, hogy a másik kettővel érdemes foglalkozni.

2012. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát túra, xc, és város nagyjából egyenlő arányban. Valahogy a cube felé vonzódom. a gt-t már sikerült kiejtenem.
2012. nov. 4. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
A CUBE az márkásabb a Magellan-nál, de itt inkább a Magellan a nyerő a tárcsafék és a villa miatt.
2012. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 -Fremen- ***** válasza:

Válaszd azt, ha tetszik, de a geometriája nem lesz a legjobb, és ennyiért nem éri meg a Magellannal szemben.

A magellan szívósabbnak néz ki, bár az anyagától és az évjáratától is függ.


Csak azért mert Cube, nem érdemes megvenni. Hidd el, elég jó magyar márka a Magellan is.

2012. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a Magellánt választanám. Tárcsafék, teleszkóp is jobb (a cube-on xct van, habár xcm-et ír)
2012. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na már most ha csak az árakat nézzük, a bicikli értékét, a Magellan remek választás lenne, ennyiért biztosan megvenném.

Nyilván szépen le lett takarítva a fényképezés előtt, ettől függetlenül nem látni rajta kopást, vagy súlyosabb horzsolást. Számomra megkímélt darabnak tűnik.

2012. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem ha jót akarsz magadnak akkor a bringa vásárlást tavasz elejére hagyod. Újabb modellek a boltokban, sok akció és lehet is használni mert nincs ilyen vacak idő. Viszont ha mégis most vennél bringát, mindenképp tárcsásat mert nagyon drága ha utólag kell átalakítani a kerekeket vagy újakat venni.
2012. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
<strike>blaabla</strike>
2013. jan. 4. 19:21
 10/10 A kérdező kommentje:
<strike> blaabla </strike>
2013. jan. 4. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!